Haber Detayı
06 Temmuz 2021 - Salı 18:14 Bu haber 2438 kez okundu
 
KENDİMİ İHANETE UĞRAMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM
CHP Maltepe İlçe Başkanlığından 9 yöneticinin yönetimi düşürme maksadıyla istifa etmelerinin ardından Maltepe ilçe yönetimi düştü.
SİYASET Haberi
KENDİMİ İHANETE UĞRAMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM

CHP Maltepe İlçe Başkanlığından 9 yöneticinin yönetimi düşürme maksadıyla istifa etmelerinin ardından Maltepe ilçe yönetimi düştü.

 Yöneticilerden 5’inin noter 4’ünün ise ile dilekçe vererek istifa etmelerinin ardından  2 ismin istifadan vazgeçtiklerini söylemeleri üzerine CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından  sayı numarası verdik istifadan vaz geçemezsiniz şeklinde cevap verildiği öğrenildi.

CHP Maltepe İlçe Başkanı Ali Cengiz Erol ile yaptığımız görüşmede durumu şaşkınlıkla karşıladığını belirterek; “ İlçemizde sizin de şahit olduğunuz ve haber yaptığınız gibi toplu üye katılımlarımızı yaşadık. Her ne kadar açıklanmasa da bir seçim dönemindeyiz. İktidara yürüdüğümüz bu dönemde Özellikle yaşadığımız bu Pandemide CHP Maltepe ilçe olarak başarılı çalışmalara imza attık. Bu yaşadığımız durum gerçekten beni şaşırttı. Kendimi ihanete uğramış gibi hissediyorum” dedi.

Başkan Ali Cengiz Erol, iki yöneticinin istifasını geri çekmek istediğini ancak il tarafından sayı numarası verildiği için kabulü görmediği  iddiasının doğruluğu noktasında ki  sorumuza, “Evet il kabul etmemiş. Edebilir miydi. Evet edebilirdi. Ama kabul etmemiş” şeklinde cevap verdi. 

CHP Maltepe İlçe Başkanığı düşürülmesi için imza veren isimler ise şöyle; Ufuk Barış, Seda Karaman, Göksu Nak, Deniz Berk Sayar, Cihan Köse, Cumhur Yılmaz, Melih Armutlu, Alican Demirtaş ve Olcay yılmaz

Kaynak: Editör:
Etiketler: KENDİMİ, İHANETE, UĞRAMIŞ, GİBİ, HİSSEDİYORUM,
Yorumlar
Haber Yazılımı