Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 19:31 Bu haber 5789 kez okundu
 
Türk Eximbank’ın İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi İrtibat Ofisi Açıldı
Türk Eximbank ile ihracatçılar arasında bir köprü oluşturacak irtibat noktalarının bir yenisi daha İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi’nde irtibat bürosu açılışı yapıldı. Açılışa Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca ve Çok Sayıda Davetli katıldı.
EKONOMİ Haberi
Türk Eximbank’ın İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi İrtibat Ofisi Açıldı

Türk Eximbank ile ihracatçılar arasında bir köprü oluşturacak irtibat noktalarının bir yenisi daha İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi’nde irtibat bürosu açılışı yapıldı. Açılışa Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca ve Çok Sayıda Davetli katıldı.

Yeni irtibat ofisi aracılığıyla firmaların hem Türk Eximbank’ın mevcut ve yeni ürünleri hakkında daha fazla, hızlı ve güncel bilgi alabilmesine, hem de Türk Eximbank’a daha kolay erişebilmelerine olanak sağlanacaktır.

Türk Eximbank  Genel Müdürü  Enis Gültekin konuşmasında ihracatçılara doğrudan, yerinde erişme hedefleri doğrultusunda 2018 yıl sonunda Genel Müdürlüğün yanı sıra faaliyet göstermekte olan toplam 27 şube ve irtibat ofisine, ihracatın yoğun olduğu merkezler önceliklendirilerek 2019 yılında eklenen yeni birimlerle iletişim noktalarını 31’e çıkardıklarını ifade etti.

Düzenlenen açılış törenine Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca ,Türk Eximbank Genel Müdürü Enis Gültekin gerçekleştirdiler Yapılan açılış ile  İSO, KOSGEB, Noter, İŞKUR Hizmet noktası, DEİK, Bilgi/Teknoloji Aktarım ofisi gibi birçok kurumun ofislerini de Bölge Müdürlüğü’nde faaliyete açtıkları belirten İAYOSB Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çökmez, sanayicimizin hedeflerine ulaşmasında kolaylık sağlayacak projeleri tek tek hayata geçirmek için çalışmalarını devam ettirdiklerini vurguladı..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Eximbank’ın, İstanbul, Anadolu, Yakası, Organize, Sanayi, Bölgesi, İrtibat, Ofisi, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı