Haber Detayı
15 Aralık 2018 - Cumartesi 17:18 Bu haber 1729 kez okundu
 
Teşekkürler Halet Ataş
CHP Maltepe Meclis üyesi aday adayı İç mimar Halet Ataş balıkçılardan topladığı strafor balık kutularını bir araya getirerek can dostlara kışlık evler yapıyor ve dağıtıyor.
YAŞAM Haberi
Teşekkürler Halet Ataş

Altıntepe Mahalle temsilciliği görevi sırasında ilgi çekici projelere imza atmasıyla tanınan Halet Ataş havaların soğuması ile birlikte harekete geçti. Ataş balıkçılardan aldığı strafor kutuları bir araya getirerek hayvanların çok rahat girip çıkabileceği minik evler hazırladı ve dağıttı.

Hayvan sevgisi ile de tanınan Ataş, “Can dostlarımızı soğuk kış günlerine hazırlarken aynı zamanda çevre temizliği de yapıyoruz. Geri dönüşüm malzemeleri dostlarımıza kış günlerinde sıcak yuvalara dönüşüyor” dedi.

Siyasetin sadece insanlar üzerinden yapılmayacağını, insani vicdani duyguların da yer aldığı siyasetin daha güzel olduğunu söyleyen Maltepeliler Halet Ataş’ı takdir ettiklerini belirterek, “Mesleki bakışını yuvalara yansıtması da muhteşem olmuş” yorumunda bulundular.

Haberde imza ekibi olarak bahçemizde bulunan can dostlarımıza yapmış olduğu yuvaları getiren CHP Maltepe Belediyesi Meclis üyesi aday adayı Halet Ataş’a teşekkür ediyoruz ellerine ve yüreğine sağlık diyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Teşekkürler, Halet, Ataş,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Teşekkürler Halet Ataş
Yorumlar
Haber Yazılımı