Haber Detayı
17 Mart 2020 - Salı 18:10 Bu haber 4993 kez okundu
 
İlçe Başkanı Erikci'den Örnek Davranış
Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüsü (KOVİT19) nedeniyle devlet yetkililerin aldığı tedbirlerin yanı sıra il ve ilçelerde önlemlerini almaya başladılar.Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Mehmet Erikci alınacak önlem ve çalışmalarla ilgili Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'tan randevu talep etti.
- Haberi
İlçe Başkanı Erikci'den Örnek Davranış

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüsü (KOVİT19) nedeniyle devlet yetkililerin aldığı tedbirlerin yanı sıra il ve ilçelerde önlemlerini almaya başladılar.

Ak Parti Maltepe ilçe Başkanı Mehmet Erikci yaşanan süreçle ilgili yapılabilecekler için Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç’tan randevu talep etti.

Konuyla ilgili görüştüğümüz İlçe Başkanı Erikci: “Söz konusu sağlık ise gerisi teferruattır” düsturu ile hareket edeceklerini belirterek bir an önce görüşmelerin ve önlemlerin alınmaya başlanması gerektiğini söyledi.

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı ile  bir süre görüşen Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci, ilçe de yapılacak olan önlemlerle ilgili çalışmalarda bütçeyle ilgili sorun varsa aktarım noktası dahil olmak üzere biz grup olarak gereken neyse yaparız. Bu konuları görüşmek için sayın başkandan randevu talep ettim.  Cevap bekliyorum. Görüşme sonrası mutlaka basına açıklamamız olacaktır” dedi.

Şuan söz konusu olan sağlıktır diyen Başkan Erikci; Muhalefet- iktidar bakışıyla hareket edemeyiz.  Devletimiz bu süreçte dünyaya örnek çalışmalar sergiliyor. Son derece güzel bir sistemle yürüttüğü bu çalışmalara biz ilçe olarak nasıl katkıda bulunuruz o çalışmaları yapmalıyız. Söz konusu sağlıksa gerisi teferruattır noktasındayız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlçe, Başkanı, Erikci'den, Örnek, Davranış,
Yorumlar
Haber Yazılımı