Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 14:47 Bu haber 5843 kez okundu
 
Demircan: "Semt konaklarının karnesi çok güzel."
BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET MİSBAH DEMİRCAN: “SEMT KONAKLARININ KARNESİ ÇOK GÜZEL. İŞİN EN GÜZEL YANI DA VATANDAŞLARIMIZIN BU HİZMETLERİMİZİ BENİMSEMİŞ OLMASIDIR.”
GÜNDEM Haberi
Demircan:

Beyoğlu’nda geleneksel olarak düzenlenen Semt Konakları Pilav Günleri etkinliklerine katılan Başkan Demircan, “Nasıl okullar çocuklarımız için birer eğitim yuvası ise Semt Konakları da hem yetişkinler hem de çocuklar için birer eğitim yuvasıdır. Bu hizmetleri içeriğini daha da zenginleştirerek vermeye devam edeceğiz.” dedi.                                     

Beyoğlu Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Semt Konakları Pilav Günleri devam ediyor. Her gün ilçenin farklı noktalarında gerçekleştirilen etkinliklerin bu seferki adresi Fetihtepe ve Örnektepe Semt Konakları oldu. Semt Konağı öğrencilerinin yılsonu gösterileri ile renk kattığı etkinliklere Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da katıldı. Sahne gösterimlerinin sonunda Semt konaklarında eğitim alan Anaokulu öğrencileri Başkan Demircan’la birlikte keplerini havaya fırlatarak ilk mezuniyetlerini kutladılar. Daha sonra semt konaklarında vatandaşlara pilav ve ayran ikramı yapıldı.

MAHALLELİ BU HİZMETLERİ KULLANIYOR

Semt Konaklarının vatandaşlar tarafından benimsenmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Demircan, “Semt Konaklarının karnesi çok güzel. Anaokulundan sporuna kadar birçok alanda mahalleli bu hizmetleri kullanıyor. Bu bizim arzu ettiğimiz bir şeydi. Nasıl okullar çocuklarımız için birer eğitim yuvası ise Semt Konakları da hem yetişkinler hem de çocuklar için birer eğitim yuvasıdır. Bu hizmetleri içeriğini daha da zenginleştirerek vermeye devam edeceğiz. Başta bütün öğretmenlerimiz olmak üzere bu işlerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Herkes elinden geleni yapıyor. İşin en güzel yanı da vatandaşlarımızın bu hizmetlerimizi benimsemiş olmasıdır.” dedi.

Kaynak: Editör: Editör
Etiketler: Demircan:, "Semt, konaklarının, karnesi, çok, güzel.",
Yorumlar
Haber Yazılımı