Haber Detayı
21 Haziran 2018 - Perşembe 16:49 Bu haber 1327 kez okundu
 
Boyraz: “Ak Parti girdiği her seçimlerde başarılı olmuştur.”
Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Adayı Osman Boyraz yaklaşan 24 Haziran seçimleri ile ilgili olarak gazetemize değerlendirmelerde bulundu. Sahada yaptıkları çalışmalarıyla ilgili kısa bilgiler veren Osman Boyraz ilgi ve alakanın yüksek olduğunu belirtti.
GÜNDEM Haberi
Boyraz: “Ak Parti girdiği her seçimlerde başarılı olmuştur.”

Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Adayı Osman Boyraz sözlerine şöyle devam etti:“Sizinde bildiğiniz gibi saha çalışmalarını seçim atmosferiyle başlattık. Ondan öncesinde de sahalardaydık. 20 günlük süreçte hemen hemen her ilçenin hazırlamış olduğu yoğun programlara katıldık. Ramazan dolayısıyla sahur, iftar gibi etkinliklere katılmaya çalıştık.


Geniş kitlelere ulaştık. Sokak iftarlarından tutun, hemşeri dernekleri iftarına kadar. Şimdi de devam ediyoruz ilçe ilçe. Hemen hemen tüm ilçeleri gezdik bazı ilçelerde iki bazı ilçelerde üç, artık son birkaç ilçeye geldik. Gördüğümüz şu ki milletimizin büyük bir kısmı uzlaşma noktasında yapmış olduğumuz çalışmaları nihayetlendirme kısmındayız artık. Çoğuna ulaşmış durumdayız. Bu çalışmalardaki amacımız sıkılmadık el çalınmadık kapı girilmedik ev bırakmamaktı.

Bunu da tüm milletvekillerimiz, ilçe teşkilatlarımız, görev yapanlarımız sokak ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, hatta günlük 2-3 saat daha ev ziyaretleri elimizde kahvemizi ikramlarımızı alıp kapısını çapıp daireye girip hem onlara cumhurbaşkanımızın selamlarını hem kendi selamlarımızı ilettik. Bu tip çalışmalarda şunu gördük. Bugüne kadar Ak Parti girdiği her seçimlerde başarılı olmuştur. Bugünde başarılı olacağını sahalarda görüyoruz. Nereye gittiysek, hangi kapıyı çaldıysak Ak Parti dediğimiz zaman insanların kapıyı açışlarından Ak Parti teşkilatından birisinin geldiğini htikleri zaman o yüz ifadelerinden şunu anlıyorum.

Bir anne ve babanın gurbetteki oğluna olan hasretinin evladının kapıyı çaldığı zaman son bulan ki o heyecan, o muhabbet, o sevgi nasıl bir şeyse, Ak Partili kapıyı çaldığı zaman da evladı gelmiş gibi hanesini tüm çıplaklığıyla önümüze serebiliyor. Bu müthiş bir duygu. Siyaset yaparken hiç zorlanmadım. Zaman zaman elbette ki eleştirenler oldu. Gayet normaldir ve demokrasinin de en güzel tarafı budur. Herkes benim düşüncemi beğenmeyebilir. Ama birbirimize asgari olarak saygı göstermek zorundayız, bunu görüyorum. Sahada inanılmaz bir ilgi ve alaka var. Piknik alanlarında mesire alanlarında, sahil bandında…

” ifadelerine yer veren Ak Parti İstanbul Miletvekili Osman Boyraz’ın konuşmasının tam metni aşağıdaki videoda yer almaktadır.

Kaynak: Editör: Editör
Etiketler: Boyraz:, “Ak, Parti, girdiği, her, seçimlerde, başarılı, olmuştur.”,
Yorumlar
Haber Yazılımı