Haber Detayı
27 Ekim 2019 - Pazar 22:50 Bu haber 1786 kez okundu
 
BEHRAM KAÇAR YENİDEN MASK BAŞKANI SEÇİLDİ
Maltepe Amatör Spor Kulüpleri Birliği (MASK) Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yapılan Genel Kurulda mevcut başkan Behram Kaçar yeniden MASK Başkanı olarak seçildi.
SPOR Haberi
BEHRAM KAÇAR YENİDEN MASK BAŞKANI SEÇİLDİ

Maltepe Amatör Spor Kulüpleri Birliği (MASK) Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yapılan Genel Kurulda mevcut başkan Behram Kaçar yeniden MASK Başkanı olarak seçildi.

Maltepe Kent Konseyi Konferans Salonunda düzenlenen kongrede Maltepe’de faaliyet gösteren Kulüp Başkanları ve yöneticileri hazır bulundu.

Divan Başkanlığını Ali Tanrıyaşükür’ün yaptığı Genel Kurulun açılış konuşmasını yapan MASK Başkanı Behram Kaçar son dönemlerde güzel gelişmeler olduğunu ifade ederek “sahilde bulunan tesislerde kulüplerin kullanması için saha tahsisi yapıldı. Bunda katkısı olan Başta Maltepe Belediye Başkanımız Ali Kılıç olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Faaliyet raporları ve mali raporları okuyan başkan Behram Kaçar 2 yıllık süreçte Mask olarak yaptıkları icraatları anlattı. Kent konseyi spor komisyonu ile birlikte birçok etkinliğe imza attıklarını vurgulayan Behram Kaçar, Görevde bulundukları 2 yıllık sürecin son 6 ayında kendilerine destek olan  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu başta olmak üzere Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç’a ve diğer emeği geçenlere teşekkür etti.

Konuşmanın ardından tek liste olarak girilen seçimde Behram Kaçar 3. Kez MASK başkanı olarak seçildi ve güven tazeledi. Yapılan seçimler toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


Kongrenin ardından teşekkür mesajı yayınlayan Kaçar “Bugün yapılan Maltepe Amatör spor kulüpleri Birliği seçiminde birliğimizi oluşturan Maltepe ilçemizin 23 spor kulübünün oybirliği ile tekrardan önümüzdeki iki yıl İçin beni ve arkadaşlarımı seçmelerinden dolayı hepsine çok teşekkür eder bu güvene layık olmaya çalışacağım sözünü veriyorum.Bugünkü kongremize katılan TFF

İstanbul il temsilcisi Sayın Ali Tanrıyaşükür ve Maltepe Belediyesi Spor Müdürü Sayın Hamit Korkmaz beye teşekkür ederiz Birlikte çok güçlüyüz. Herkese çok teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEHRAM, KAÇAR, YENİDEN, MASK, BAŞKANI, SEÇİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı