Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 17:05 Bu haber 510 kez okundu
 
Baykan: “Biz Maltepe’nin adayıyız”
Maltepe Belediye Başkanlığı Cumhur ittifakı MHP Maltepe belediye başkan adayı Ahmet Baykan, taksici esnafı ile bir araya geldi.
- Haberi
Baykan: “Biz Maltepe’nin adayıyız”

Ak Parti ilçe başkanlığı tarafından organize edilen toplantıda açılış konuşmasını yapan Ak Parti Maltepe ilçe SKM Başkanı Selahattin ölmez; Maltepe’de gönüllerin Ahmet Baykan adıyla attığı ifade etti.

Ak parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikçi kendisinin de bir süre taksicilik yaptığı için kendilerine meslektaşlarım diye hitap edeceğini belirterek başladığı konuşmasında: “Bölgeyi çok iyi biliriz. Bu nedenle Biz Maltepe’yi mevcut yönetimden daha iyi yönetiriz. Maltepe’nin hali ortada. inşallah Ahmet Baykan ile bu kötü gidişe siz taksici abilerimizin de desteği ile son vereceğiz” dedi.

“Ortada Bir Yönetim mi Var?”
Cumhur ittifakı adayı Ahmet Baykan taksicilere hitaben yaptığı konuşmada, İlçe başkanı Mehmet Erikci’nin “Maltepe'yi biz mevcut yönetimden daha iyi yönetiriz” sözlerine ithafen , “Ortada bir yönetim mi var? Yok ki. Yani Maltepe’yi kendi haline bıraksak bu halinden daha iyi yönetir kendini. Taksici esnafıdır Maltepe'nin nabzını tutan, yani sizlersiniz. Biz 2004 de belediyeyi devrettiğimizde 8,5 milyon lira parayla  devrettik ve borcu yoktu. Böyle bir belediye olur mu? Makyajlayarak, gerçekleri saklayarak, insanlarımızı kandıran bir belediye olur mu? Biz donanımlı bir kadroyla geliyoruz. Vallahi biz Maltepe'nin adayıyız. Maltepe yetkin bir belediye istiyor. Şuan ki belediye de başkan yardımcılığı yapmış olan ve meclis üyesi adayımız olan  Nesimi bey, Maltepe belediyesinin bütçesi ile 2-3 Maltepe yönetilir diyerek dayanamayıp Maltepe belediyesinden istifa etmiştir. Biz Maltepe'de çok güzel işler yapacağız. Maltepe'yi huzura kavuşturacağız. Ve sayın Binali Yıldırım bey Maltepe'ye çok önem veriyor. İnşallah Binali bey İstanbul büyükşehirde seçilecek. Birlikte Maltepe’yi umutsuzluğun girdabından çıkaracağız. Maltepe'de yeşil alan kalmamış, belediye personeli şikâyetçi malum geçen gün Belediye işçileri haklarımızı alamıyoruz diye belediyeye yürüdüler.
Maltepe Dökülüyor
Maltepe dökülüyor. Umut olan projelerimizi çok yakında duyuracağız. Mali bakımdan nefessiz kalan Maltepe'ye çözüm getirecek Maltepe seçmeni ve taksici kardeşlerimiz bunu başaracak güçtesiniz. İnanıyorsanız, inanıyorsak başarırsınız başarırız. Beyoğlu'nda ne güzel taksi durakları var. Ak belediyecilik bu olsa gerek, Ak belediyeciliğinin yanına birde Hareket getireceğiz inşallah. Taksici esnaflarımızla biriken sorunlarını oturup konuşacağız tartışacağız ve mutlaka çözüm odaklı çalışacağız. Bunu seçim var diye söylediğimi düşünmeyin her zaman beraber çözüm üreteceğiz. Biz Maltepe'nin dertleriyle dertlenmeye geliyoruz Maltepe'nin yüzünü güldüreceğiz inşallah" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Baykan:, “Biz, Maltepe’nin, adayıyız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı