Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 18:33 Bu haber 1440 kez okundu
 
BAYKAN "18 MAHALLEMİZİN SORUNLARINI İYİ BİLİYORUZ"
Cumhur ittifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan, MHP Meclis Üyesi Adayı Rahmi Çakır tarafından düzenlenen programa katıldı.
SİYASET Haberi
BAYKAN

Cumhur ittifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan,  MHP Meclis Üyesi Adayı Rahmi Çakır tarafından düzenlenen programa katıldı.

Aydınoğlu Tesislerinde düzenlenen programa, MHP Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Erikçi, MHP Kadın Kolları Başkanı Didem Çakmakçı, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Koçyiğit, Maltepe Ülkü Ocakları Başkanı Aykut Doğan, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Serdar Denizmen Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti İlçe Başkanları selamlama konuşmalarının ardından katılımcılara seslenen Cumhur ittifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan şu ifadelere yer verdi. " Bize görevi tebliği eden  Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli, İl ve İlçe Başkanlarım bölge Milletvekillerimin bu göreve gelmemizde dahli var. Sayın Cumhurbaşkanımızın bu göreve gelmemizde dahli var. İBB Adayımız Binali Yıldırım ile Maltepe'yi inşallah ayağa kaldıracağız, yaşanabilir mutlu bir Maltepe yapacağız. Biz Maltepe için aşkla yola çıktık. Hesap veren bir belediye olacağız. 18 mahallemizin sorunlarını iyi biliyoruz. Büyükşehirle Binali Başkan ile birlikte çalışacağız. Söz aldık Maltepe'nin sorunlarını adaletli bir şekilde çözeceğiz.

Mahalle mahalle projelerimiz var. Sahilde yat limanı projemiz, yukarıya Başıbüyük'e  doğru Seyir teraslarımız, Gençlik projelerimiz ve hatta kültür bilim geçlik projemizin adını Aziz Sancar olacak. Biz Türkiye'ye örnek olup ve diyorum ki, Milli birliğin temeli kardeşçe aynı Hedefe yürümektir. Farklı siyasi düşünceli insanlarımız ile bizim ne sorunumuz olabilir. Maltepe'nin bütünlüğünde birleşmeliyiz. Bizim yüreğimizde herkese yer var. Mahalle'nin bütünlüğünde birleşmeliyiz" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Editör
Etiketler: BAYKAN, "18, MAHALLEMİZİN, SORUNLARINI, İYİ, BİLİYORUZ",
Yorumlar
Haber Yazılımı