Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 14:05 Bu haber 820 kez okundu
 
Anneyi mutlu eden haber Havva yaşıyor
Enkazdan çıkarılan anne Nazan Tekgöz un ilk sorusu Havva yaşıyor mu olmuştu. Havva da enkazdan 18 saat sonra kurtarıldı.
YAŞAM Haberi
Anneyi mutlu eden haber Havva yaşıyor

Kartal'daki faciada enkaz kurtarılan Nazan Tekgöz, kurtarılmasının ardından 5 yaşındaki kızı Havva'yı sormuştu. "Havva yaşıyor mu" diyerek yürekleri burkan anneye 18 sonra güzel haber ulaştırıldı. 5 yaşındaki bu sabah saatlerinde enkazdan sağ olarak kurtarıldı. Kartal'daki faciada enkaz kurtarılan Nazan Tekgöz, kurtarılmasının ardından 5 yaşındaki kızı Havva'yı sormuştu. "Havva yaşıyor mu" diyerek yürekleri burkan anneye 18 sonra güzel haber ulaştırıldı.

 

5 yaşındaki bu sabah saatlerinde enkazdan sağ olarak kurtarıldı. İstanbul Valisi, Ali Yerlikaya, gece 02.00'da yapılan açıklamadan sonra maalesef arama kurtarma faaliyetinde bir cana ulaşamadıklarını belirterek "Şimdi size sevindirici bir haber vereyim. Az süre önceHavvaisimli bir kızımızla AFAD kurtarma ekiplerimiz konuştular, şu anda konuşuyorlar. İnşallah sizlerin duası, onların gayretleriyle tıpkı dünkü Mahmut Tayyip Alemdar gibi ona da kavuşacağız. Gayretimiz, temennimiz bu" demişti. Yerlikaya'nın konuşması sırasında bahsettiği 5 yaşındaki AzraHavvaTekgöz, ekiplerin yaklaşık 19 saatlik çalışması sonrasında enkazdan çıkarılarak ambulansla hastaneye kaldırılmıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Anneyi, mutlu, eden, haber, Havva, yaşıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı