Haber Detayı
03 Mayıs 2020 - Pazar 22:25 Bu haber 1325 kez okundu
 
40 ESNAF KORONA VİRÜSTEN YAŞAMINI YİTİRDİ!
Dünya ve Türkiye, son 6 ayda,on binlerce insanın ölümüne neden olan, çağın en büyük salgın hastalığı korona virüsü ile mücadelesini sürdürüyor. KORONA EN BÜYÜK DARBEYİ TİCARET VE TURİZME VURDU! Korona Virüsü,dünyada yaklaşık 244 binden fazla insanın ölmesine ve 3 milyon 44 bin insanın da hasta olmasına neden olurken,turizmi ise tamamen sona erdirdi.Yine yaklaşık 4 milyar insan evlerine kapandı.
YAŞAM Haberi
40 ESNAF KORONA VİRÜSTEN YAŞAMINI YİTİRDİ!

KAPALIÇARŞI ADETA KAN AĞLIYOR!

DÜNYACA ÜNLÜ AVM’DE 40 ESNAF KORONA VİRÜSTEN YAŞAMINI YİTİRDİ!

TARİHİ MEKÂN 44 GÜNDEN BERİ ALIŞ VERİŞE KAPALI TUTULUYOR?

Süper Haber İnternet Sitesi Mevlüt Yüksel Tarafından Kaleme Alınan Özel Habere Göre: Dünya ve Türkiye, son 6 ayda,on binlerce insanın ölümüne neden olan, çağın en büyük salgın hastalığı korona virüsü ile mücadelesini sürdürüyor. KORONA EN BÜYÜK DARBEYİ TİCARET VE TURİZME VURDU! Korona Virüsü,dünyada yaklaşık 244 binden fazla insanın ölmesine ve 3 milyon 44 bin insanın da hasta olmasına neden olurken,turizmi ise tamamen sona erdirdi.Yine yaklaşık 4 milyar insan evlerine kapandı.

KAPALIÇARŞI ADETA KAN AĞLIYOR!

Korona virüsünün ticaret ve turizm açısından en çok etkilediği ülkeler İtalya,Frans ve İspanya olurken,Türkiye,en az etkilenecek ülkeler arasında yeralıyor.Korona virüsü nedeni ile başta büyük şehirler olmak üzere,çok sayıda AVM kapanmak zorunda kaldı. Dünyanın en eski kapalı alış verişlerinden biri olan Kapalıçarşı’da yaklaşık 44 günden beri kapalı tutuluyor. Hergün yaklaşık bir milyon insanın gezdiği Kapalıçarşı,korona virüsü nedeni ile kapılarını kapattı.

TAM 40 ESNAF KORONA VİRÜSTEN YAŞAMINI YİTİRDİ!

Süperhaber’in elde ettiği bilgilere göre,ilk korona virüsü vak’ası Kapalıçarşı’da bir kuyumcu da görüldü.Büyük bir gizlilik içinde tedavi altına alınan korona virüsüne yakalanan kuyumcu,bir süre sonra yaşamını yitirdi. Bu vak’adan sonra, Kapalıçarşı Esnaflar Derneği,Fatih Belediyesi ve İBB tarafından 3 kez dezenfekte edilmişti. Süperhaber’in elde ettiği bilgilere göre,Kapalıçarşı’nın tam 40 esnafı korona virüsüne yakalanarak yaşamlarını yitirdi. Kapalıçarşı’nın koronaya yenik düşen 8 esnafının süryani cemaatinden oldukları öğrenildi. Yine SüperHaber’in güvenilir kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre, ölenlerin Çukur Han’dan oldukları ifade edildi.

MEVLÜT YÜKSEL:ÖZEL HABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: 40, ESNAF, KORONA, VİRÜSTEN, YAŞAMINI, YİTİRDİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı