Astroloji

 

 

 
Akrep (22.11.2019)
Hayatınızla ilgili bazı pişmanlıklar yeniden gündeme gelebilir. Zamanında değerlendiremediğiniz konular yüzünden kendinize kızmamalısınız. Zararın neresinden dönerseniz kardır. Bu yüzden dönmeniz gereken yerden dönün.
 
Aslan (22.11.2019)
Seyahat ve iletişimlerinizin yoğun olduğu bugün alacağınız bazı haberler size önemli sorumluluklar getirebilirken aynı zamanda popülaritenizi yükseltebilir. Herkes sevilmek ister ama bunu tek amaç haline getirmek hiçbir zaman doğru olmaz.
 
Balık (22.11.2019)
Geçmişte yaşamış olduğunuz maddi-manevi tüm sorunları geride bırakıp ailenizden alacağınız destekle yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Eğer aksine aile desteği alamıyorsanız fedakarlıklara bir son vererek kendinizi güvenceli bir alana doğru çekmeyi seçmelisiniz.
 
Başak (22.11.2019)
Yeni projeler yapabileceğini güzel bir dönemdesiniz. Hem maddi hem manevi yönden arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Ailenizi bugün biraz daha öncelikli tutmanız daha doğru hareket etmenize yardımcı olacaktır.
 
Boğa (22.11.2019)
Girdiğiniz bir ortamda yeni bir kişiyle tanışabilirsiniz. Bu tanışmada yakın arkadaşlarınızın rolü olabilir. Şans vermek size kendinizi iyi hissettirebilir. Affetmek ve unutmak gibi eylemler yerine geleceğe yönelik planlar içinde olmayı seçin.
 
İkizler (22.11.2019)
Aşk hayatınızla ilgili şanslı bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizden gelecek güzel haberler sayesinde güvenle yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevreniz sizin bugün ışıl ışıl parladığınızı düşünecektir ama önemli olan sizin bu şekilde hissediyor olmanızdır. Kendinize güven duyun.
 
Koç (22.11.2019)
Yoğun iletişim içinde olduğunuz bugün, söylediklerinizle şekil kazanabilirsiniz. İlişkilerinizde oldukça aranılan biri olacaksınız. Partneriniz tarafından sevilmediğinizi düşünüyorsanız bunu onunla konuşmalısınız. Güven alanına ihtiyacınız var.
 
Kova (22.11.2019)
Sosyal çevrenizle iletişiminiz artacağı bugün farklı kişilerle tanışabilir fikir alışverişi içinde olabilirsiniz. Öğreneceğiniz yeni fikirler ufkunuzu genişletebilir. İşler ters gidiyor gibi geliyorsa sizlerde bugün her şeyi tersten değerlendirmeyi seçin.
 
Oğlak (22.11.2019)
Kendinizi kariyer anlamında daha iyi hissettirecek iş teklifleri alabilir ve kendinize olan güveninizi biraz daha artırabilirsiniz. Gelen fırsatı değerlendirmek için doğru bir gündesiniz. Son zamanlarda uğraştığınız bir projeden sonuç alabilirsiniz.
 
Terazi (22.11.2019)
Sorumluluklarınızı paylaştığınız kişilerle bazı duygusal çıkışlar yaşayabilirsiniz. Günlük işlerinizin üzerine daha fazla eğilmelisiniz. Sevdikleriniz için bazı şeyleri hoş görmeli ve daha uzlaşmacı olmalısınız.
 
Yay (22.11.2019)
Yakın arkadaşlarınızla ilgili bazı gerçekleri öğrenebilir ve hayrete düşebilirsiniz. Duyduklarınızı şu an için saklamak herkes için daha doğru olacaktır. Özgür ve sınırsız olmak isterken yanlışlıkla bir tuzağa düşmemeye dikkat edin.
 
Yengeç (22.11.2019)
Ortaklı olan işlerde bugün yaşanan sorunları ele alabilir ve partnerinizle bu konuyu konuşarak çözebilirsiniz. Ama bugün kendinize şu soruyu sormalısınız: Hayatımda daha fazla başarıya ihtiyaç duyuyor muyum?

 

 

 

Haber Yazılımı