Haber Detayı
05 Şubat 2018 - Pazartesi 09:25 Bu haber 14821 kez okundu
 
YALI BALIK KÜÇÜKYALI'DA DUALARLA AÇILDI
Vois şirketler grubu başkanı Mehmet Ceylan, Küçükyalı’da açtığı Yalı Balığı dualar eşliğinde açtı. Küçükyalı’da VOİS GRUP tarafından yeni yatırımı olan Yalı Balık Restaurant seçkin bir davetli grubu ve açılışı yapıldı.
YAŞAM Haberi
YALI BALIK KÜÇÜKYALI'DA DUALARLA AÇILDI

İstanbul Maltepe ilçesi Küçükyalı’da sahile yürüme mesafede 3 Şubat 2018 Cumartesi akşamı açılışı yapılan Yalı Balık Restaurant, günlük taze ve bol çeşit Balık ürünleri ile nezih bir ortamda müşterilerine hizmet vermeye başladı. VOİS GRUP Yönetim kurulu Başkanı Mehmet Ceylan ve VOİS Hotel Genel Müdürü Ufuk Bulut açılışta konuklarıyla birlikte dua ederek işlerin bereketli olması dileğinde bulundular.

Açılışta CHP Ataşehir Belediye meclis üyesi Merdan Özer ” Böyle güzel bir mekan Maltepe sakinlerin hizmetine sunduğu için sayın Mehmet Cetlan beyi tebrik ediyorum. İşlerinin bereketli ve bol kazançlı geçmesini temeni ediyorum” dedi. VOİS GRUP Yönetim kurulu Başkanı Mehmet Ceylan “Yalı balığı açmamın en büyük sebebi balık yemek bir kültür olduğu gibi pişirmek ve sunumu da bir kültürdür. Balık yemeyi kültür edinmiş kişiler için Yalı balık kuruldu. Ben her şirketimi dualarla açtım. Ben işimi sağlam temeller ve mantık üzerine kurarım ” dedi. Yalı Balık Restaurant açılışına medyadan yoğun katılım vardı.

Açılışa Sonsayfa.com yayın grubu sahibi Baki Özışık, Son Havadis Gazetesi Sahibi Selahattin Şimşek, Haberde İmza Gazetesi sahibi Sevgi Özdemir, Siyasal Yaşam Gazetesi sahibi Erkan Sarıkaya, Vizyon58 TV sunucusu Esra Polat ve Aka Prodiksiyon sahibi Selçuk Aka katıldı. Yalı Balık Restaurant içkisiz olmasından dolayı, Ailece gidip Balık yiyebileceğiniz tercübeli personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile Balık severler için buluşma noktası olmaya aday bir mekan haline geldi. Mehmet Ceylan’nın sahibi olduğu VOİS GRUP büyesinde Ataşehir VOİS Otel ve merkezi Kadıköy’de bulunan VEFA TUR şirketlerinin son yıllarda yaptığı atılımlar ile farklı sektörlerde büyüme hedefine Küçükyalı Yalı Balık Restaurant yatırımı ile devam etti. 

 

Kaynak: Editör: Editör
Etiketler: YALI, BALIK, KÜÇÜKYALI'DA, DUALARLA, AÇILDI,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı