Haber Detayı
04 Ağustos 2019 - Pazar 12:34 Bu haber 1006 kez okundu
 
ÜSKÜDAR HALKI SALACAK'TA SPOR İÇİN BULUŞTU
Üsküdar Belediyesi Harem Sahil Yolu Koşusu Programı düzenledi. 09:00'da başlayan koşu önce sporcular ısınma hareketleri yaparak kaslarını ısıttılar. Koşuya Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve çok sayıda vatandaş katıldı.
- Haberi
ÜSKÜDAR HALKI SALACAK'TA SPOR İÇİN BULUŞTU


Üsküdar Belediyesi Harem Sahil Yolu Koşusu Programı düzenledi. 09:00'da başlayan koşu önce sporcular ısınma hareketleri yaparak kaslarını ısıttılar.Salacak Sahil'den başlayan Halk Koşusunda Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'de hazır bulundu. Isınma hareketlerini eğitmen eşliğinde yapan sporcular Harem istikametine doğru koşmaya başladılar.

Koşu Gurubunun başında bulunan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Turun bitmesinin ardından bir daha tur atma teklifinde bulundu. Sahil Yolu baştan başa koşan sporcular ardından Nev Mekan Sahil'in önüne gelerek koşuyu sonlandırdılar. Sabah Sporunun ardından ise sporculara Üsküdar Belediye Başkanlığı tarafından Simit, Peynir ve çay ikram edildi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen etkinlik ile ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulundu. Başkan ile röportajımız videoda yer almaktadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜSKÜDAR, HALKI, SALACAK'TA, SPOR, İÇİN, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı