Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 03:40 Bu haber 1310 kez okundu
 
Soylu'dan Baykan'a 'Su kaynatmamış"yorumu
Anadolu da bir söz var uzun zaman  arıza yapmamış adamlar icin derler ki;  "Hiç su kaynatmamış" işte Ahmet Baykan su kaynatmamış  bir adamdır dedi.
SİYASET Haberi
Soylu'dan Baykan'a 'Su kaynatmamış

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen katıldıgı kahvaltı programında cumhur ittifakı adayı Ahmet Baykan ve İBB adayı Binali YIldırım ıçın destek  istedi.

Anadoluda bir söz var uzun zaman  arıza yapmamış adamlar icin derler ki;  "Hiç su kaynatmamış" işte Ahmet Baykan su kaynatmamış  bir adamdır dedi.


Bir elinin nerde oldugu belli olmayan, herkesin önünde 50 tane takla atan şu karışik kuruşuk adamlara Maltepeyı teslim    etmeyin.
Cumhur ittifakinin gucuyle,hukumetimizin gucuyle, Maltepedeki milletimizin ortaya koydugu irade gücüyle, bir hizmetkar görsün buna hazır mıyız.31 Mart ta sandiklari patlatmaya hazirmisiniz.birde binali abimiz var diyerek binli yildirim icinde oy istedi. Cumhuriyet tarihinin yetistirdigi en kiymetli adamlardan birtanesidir.binali bey  Sayın Cumhurbaşkanımızın, Ziya Paşa’dan söylediği bir sözü var. ‘Eşek ölür, kalır semeri. İnsan ölür kalır eseri.’ Eser bırakmak lazım memlekete.

İstanbul Binali beyle, Maltepe Ahmet beyle,hem hizmet,hem huzur, hem neşe görecek hem de destansi hizmet görecek.
Pkk ile feto ile imza atanlara şerefli imza nasil atilirmis gosterin,yüzlerine carpin"
şeklinde konustu.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Soylu'dan, Baykan'a, 'Su, kaynatmamış"yorumu,
Yorumlar
Haber Yazılımı