Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 13:01 Bu haber 1090 kez okundu
 
RİZE TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI
Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF), Rize Valiliği ve Rize Belediyesi desteği ile Maltepe etkinlik alanında 11. Rize Tanıtım Günleri Başladı.
YAŞAM Haberi
RİZE TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

Rize Dernekler Federasyonu  (RİDEF), Rize Valiliği ve Rize Belediyesi desteği ile Maltepe etkinlik alanında 11. Rize Tanıtım Günleri Başladı.

11. Rize Tanıtım Günleri açılış töreni Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Başkanı Nusret Bayraktar ve Rize Dernekleri Başkanları tarafından yapıldı. Gerek İstanbul gerekse Rize'de faaliyet gösteren çok sayıda derneğin katılım sağladığı 11. Rize Tanıtım Günleri 20 Ekim Pazar günü akşama kadar devam edecek. Etkinliğin Maltepe'de yapılması nedeniyle ev sahibi posizyonunda olan Maltepe Rizeliler Derneği Başkanı Yılmaz Erten ve yönetim kurulu açılışta ki yerlerini alarak konuklarla ilgilendiler.

Maltepe Etkinlik Alanında düzenlenen etkinlik 4 gün sürecek. Maltepe Etkinlik Alanında 16-20 Ekim arası devam edecek etkinlikte, kültürel ögeler ve yöresel yiyeceklerin tanıtılacağı stantlarda açıldı. Vatandaşlar 4 gün boyunca sürecek programda etkinlik alanlarında yapılan tanıtımları ve sunumları izleyebilecek, satılan ürünleri satın alabilecek, etkinlik alanında yapılan konser ve eğlencelere katılabilecek.


Maltepe Etkinlik Alanında düzenlenen "11. Rize Tanıtım Günleri" 20 Ekim Pazar akşamı ‘Bırakalım Sigarayı, İçelim Rize Çayı’ final programıyla sona erecek. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE, TANITIM, GÜNLERİ, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı