Haber Detayı
19 Kasım 2020 - Perşembe 14:11 Bu haber 1678 kez okundu
 
Prof. Dr. Demirhan: Koronavirüs’le Mücadelemize Lütfen Destek Verin
Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi imzalı bir duyuru yayınladı ve yapılması gerekenleri sıraladı.
- Haberi
Prof. Dr. Demirhan: Koronavirüs’le Mücadelemize Lütfen Destek Verin

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi imzalı bir duyuru yayınladı ve  yapılması gerekenleri sıraladı.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Recep Demirhan’ın  duyurusu  Pandemi dönemi sona erene kadar düğün- nişan- taziye gibi topluluklara, gezmelere gitmiyorum; gitmeyeceğim de  kelimeleriyle başlıyor ve şöyle devam ediyor.

“Zorunlu olmadıkça toplumun kalabalık teşkil eden yerlerinden uzak duracağım…  Evlenenlere ömür boyu mutluluklar dilerim...  Allah’ın rahmetine yürüyen her kim olursa da Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır sağlık versin... Gidersem ölür ve öldürebilirim... Yaşamayı, hayatı, ailemi, evlatlarımı, arkadaşlarımı, dostlarımı ve kendimi seviyorum... Virüsü taşıyor ancak belirtilerini göstermiyor olabilirim ve virüsü size bulaştırabilme riskim olabilir... Hayır, “virüs korkusu” yla yaşamıyorum,  sadece sorun olmak değil çözüme katkı sağlamak istiyorum... Böylece kendimi toplum sağlığına katkıda bulunan bir yetişkin gibi hissediyorum...  Kendimizden başkalarını da düşünerek yaşayabildiğimizde, bütün dünya çok daha iyi bir durumda olacak... Maske takmak ve 2 metre uzakta durmak beni korkak değil; düşünceli ve saygılı bir birey yapar... Bir an için sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birinin hastalandığını farz edin...

Lütfen birbirimizin yaşam hakkına saygılı olalım.

Lütfen dikkat edelim;  yaşamak ve yaşatmak istiyorsak...

GÜZEL ve SAĞLIKLI GÜNLER HEPİMİZİN OLSUN.

TEDBİRLERİMİZİ ALALIM; SAĞLIKLI KALALIM !!!” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Prof., Dr., Demirhan:, Koronavirüs’le, Mücadelemize, Lütfen, Destek, Verin,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Prof. Dr. Demirhan: Koronavirüs’le Mücadelemize Lütfen Destek Verin
Yorumlar
Haber Yazılımı