Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 02:29 Bu haber 730 kez okundu
 
Partililer ilçe seçimi kızdırdı
Türken Saylan Kültür Merkezi'nde çıkan tartışma neticesinde Maltepe'de oy sayımına ara verilmişti. Bu doğrultuda 1, ve 2, İlçe Seçim kurulu başkanlıkları yeni kararlara imza atıp, oy sayım alanına girişlere sınırlama ile bu alanlarda çay kahve ve yiyecek getirilmemesi kararı verdi.
SİYASET Haberi
Partililer ilçe seçimi kızdırdı

Maltepe 1, ve 2, Seçim Kurulu Başkanlıkları Bu akşam Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde çıkan tartışmalar neticesinde yayınladığı kararda oy sayım alanına girişlere kişi giriş sayısı ve partililerin beklediği alanda çay kahve yiyecek içecek getirilmesini yasakladı.

Bu karara göre:; yeniden sayım işlemi yapılan Prof.Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde bulunan Galeri A salonu'nun terminallerde gruplara sayım esnasında gözlemci sıfatıylasiyasi partiler tarafından bildirilen kişiler ve sadece siyasi partilerin 2 şer milletvekili dışında,başka hiç kimsenin alınmamasına,

Salon girişinde bulunan boş camlı alan önüne her siyasi partiden en fazla 3 kişi bulundurulmasına ve bu alana çay,kahve ve yiyecek içecek getirilmemesine karar verildi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Partililer, ilçe, seçimi, kızdırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı