Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 15:10 Bu haber 2571 kez okundu
 
Nihayet.Teşekkürler Muhtar Arzu Toker
Dükkan önü kapatıyor denilerek müteahhit tarafından otobüs durağının kaldırılması sonrası Altayçeşme Mahalle muhtarı Arzu Toker yaptığı çalışmalar sonucunda durağı tekrar yerine koydurdu. Vatandaşlar durağı tekrar yerine koyduran muhtar Arzu Toker'e teşekkür etti.
- Haberi
Nihayet.Teşekkürler Muhtar Arzu Toker

Yaklaşık bir yıldır inşaat nedeni ile yerinden sökülen Maltepe Altayçeşme Mahallesi Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Gülcihan Sokak otobüs durağı binanın görüntüsünü kapatıyor denilerek tekrar yerine konulması müteahhit tarafından engellenmişti.

Vatandaşın yoğun olarak kullandığı otobüs durağının yerinde olmaması otobüs bekleyenler için büyük bir sorun olmuştu. Altayçeşme Mahalle Muhtarı Arzu Toker durağın yerine konulması için adeta mücade etti ve mücadeleyi kazanarak durağı tekrar yerine konulmasını sağladı.

otobus durağının yerine konulduğunu gören vatandaşlar mahalle muhtarı arzu Toker'e "Nihayet durak yerine geldi. bina önü kapanıyor diye durak koydurmadılar. ancak muhtarımız yoğun bir çaba ve mücadele yaptı ve kazandı. Teşekkürler sevgili muhtarımız" diyerek sevinçlerini dile getirdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nihayet.Teşekkürler, Muhtar, Arzu, Toker,
Yorumlar
Haber Yazılımı