Haber Detayı
27 Şubat 2020 - Perşembe 10:45 Bu haber 1230 kez okundu
 
MALTEPOSPOR’A DESTEK İÇİN BİR ARAYA GELDİLER
Bir süredir hazırlıkları devam eden Maltepespor gecesi yapıldı. Düzenlenen geceye, spor, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda sim katıldı.
SPOR Haberi
MALTEPOSPOR’A DESTEK İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Bir süredir hazırlıkları devam eden Maltepespor gecesi yapıldı. Düzenlenen geceye, spor, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda sim katıldı. Yapılan konuşmalarından ardından sahneye çıkan ünlü sanatçı Volkan Konak katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Elite World Otel’de düzenlenen Maltepespor gecesi çok sayıda önemli ismi bir araya getirdi. Programın açılış konuşmasını yapan Maltepespor Başkanı Ercan Konak “  15-20 sene önce ben futbol oynarken Maltepespor’un sıkıntıları ne ise hala o sıkıntılarla baş başayız, Maltepespor’un bir tesisi yok, bir alt yapı kadrosu yoktu o zamanlar. Bir yapıyı oluştururken en önemlisi temelini sağlam yapmak. Eğer temeliniz sağlam değilse, Maltepespor bugün 2. ligde olsa ne olur, Süper Ligde olsa ne olur. Ali Başkanımız her zaman yanımızda.

Bizim 4 senelik projemiz var,ilk 2 senesinde şampiyonlukla alakalı bir şey söylemeyeceğiz. Bu sene ligde kalmak için mücadele ediyoruz, seneye de hedefimiz şampiyonluk değil. Altyapı kadrolarımız kendi liglerinde şampiyon oldular. Bu gerçekten güzel bir başarı. Maltepe’nin bütün amatör spor kulüpleriyle beraber önümüzdeki sene hedefimiz, en kötü 2 ya da 3 tane arkadaşımızı Maltepespor’un A takımında görmek istiyoruz. Maltepespor’un en büyük başarısı bu olacak. Şampiyonluk değil. Biz bunu başardığımız zaman, Maltepespor güvenli ellerde diyeceğiz” dedi.

Maltepespor Başkanı Ercan Konak’ın konuşmasının ardından sahneye çıkan ünlü sanatçı Volkan Konak gecenin kalan kısmında katılımcılara eşsiz anlar yaşattı.

Düzenlenen geceye Siyasi Partilerin Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Maltepe Belediyesi Başkan yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri. STK Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Muhtarlar, İş Dünyasından çok sayıda isimin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.


 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MALTEPOSPOR’A, DESTEK, İÇİN, BİR, ARAYA, GELDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı