Haber Detayı
15 Temmuz 2020 - Çarşamba 13:49 Bu haber 1948 kez okundu
 
MALTEPESPOR, İYİ PARTİ KADAR OLAMADI
İyi Parti Maltepe İlçe başkanı Yağız Bayraktar ve Maltepe Belediyesi ve İBB İyi Parti Meclis üyesi Uluer Kaya Maltepe Başıbüyük’te özel bir arazi içerisinde yer alan planlarda spor tesisi alanı olan yeri kiralayarak kurban kesim yeri yaptılar.
- Haberi
MALTEPESPOR, İYİ PARTİ KADAR OLAMADI


İyi Parti Maltepe İlçe başkanı Yağız Bayraktar ve Maltepe Belediyesi ve İBB İyi Parti Meclis üyesi Uluer Kaya Maltepe Başıbüyük’te  Cuma Nas’a ait arazi içerisinde planlarda spor tesisi alanı olan yeri kiralayarak kurban kesim yeri yaptılar.

İçerisinde 140 kurban satış çadırının bulunacağı alanı Kurban Bayramı’na kadar 40 bin liraya kiralayan Bayraktar ve Kaya’nın çadır başına 10 Bin TL kira alacakları öğrenildi. 

Maltepe Başıbüyük’te yer alan ve hazırlıkları devam eden Kurban Satış Yerinin bir bölümünün bulunduğu alanın 2,5 dönümü son yapılan 1000’lik planlarda Spor Tesisi olarak yer alıyor.  

Alanda bekleme alanı, mescit ve tuvalet çalışmaları yapılıyor. Kaymakamlık tarafından eksiklerin giderilmemesi durumunda kurban satış alanının açılamayacağı öğrenildi.

Yüz yıllık tarihi olan Maltepe Spor İyi Parti kadar olamadı

Maltepespor, her Kurban Bayramı öncesi ilgili makamlara başvuruda bulunarak Kurban Satış Alanı isterken, İyi Parti İlçe Başkanı Yağız Bayraktar ve Maltepe Belediyesi  ve İBB İyi Parti Meclis üyesi Uluer Kaya bu alanda 140 çadırlık yer buldular.

Maddi nedenlerden dolayı oldukça zor durumda olan ve iş adamları dahil hiçbir kurumdan  ve STK’lardan destek alamayan Maltepespor’a kurban kesim alanı için yer tahsis edilemediği  Maltepe’de, İyi Parti İlçe başkanı Yağız Bayraktar ve İyi Parti Meclis Uluer Kaya’nın kurban satış alanı bulması , “Yüz yıllık tarihi olan Maltepe Spor İyi Parti kadar olamadı” dedirtti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: MALTEPESPOR,, İYİ, PARTİ, KADAR, OLAMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı