Haber Detayı
08 Aralık 2018 - Cumartesi 15:02 Bu haber 2227 kez okundu
 
Maltepespor'dan Birlik Beraberlik Gecesi
Maltepespor Kulübü Maltepe Cevahir Otel Maltepe'de birlik beraberlik gecesi düzenledi. Düzenlenen geceye iş, spor ve siyaset dünyasından çok sayıda ismi bir araya geldi.
SPOR Haberi
Maltepespor'dan Birlik Beraberlik Gecesi

Maltepespor Kulübü Maltepe Cevahir Otel Maltepe'de birlik beraberlik gecesi düzenledi. Düzenlenen geceye iş, spor ve siyaset dünyasından çok sayıda ismi bir araya geldi.

Bölgesel Amatör Lig 9. Gurupta Mücadele eden ve başarısı ile göz dolduran Maltepespor birlik beraberlik gecesi düzenledi. Düzenlenen geceye; Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Maltepe Eski Belediye Başkanı Fikri Köse, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Engin Özkan, Milliyetçi Hareket Partisi Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, Maltepe Belediye Başkan Yardımcıları Haydar Battal, Melih Morsümbül, Gültekin Karataş, Maltepe İlçe Millieğitim Müdürü Faik Kaptan, Maltepespor Eski Başkanlarından İlhan Özüpekoğlu, İsmet Tepret, Cahit Durhan ve Azmi Oktay, MASK Başkanı Behram Kaçar, Maltepe İlçe Spor Müdürü Serkan Sağbili, Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yunus Erdel, Maltepe Trabzonlular Derneği Başkanı Kamil Karabak, Maltepe Belediyesi Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Karadeniz,   Maltepe Belediyesi CHP Meclis üyesi Aday Adayı Fikret Yüzügüler, İşadamı Zeki Temel, Maltepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Dr. Betül, Çotuksöken, Maltepe CHP Belediye Başkan Aday Adayı Özkan Yılmaz, Maltepe Giresunlular Derneği Eski Başkanı Fuat Ergül, Ak Parti Maltepe İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Sercan Şeneloğlu, Resul Gürsoy, Maltepe Belediyesi Ak Parti Belediye Meclis üyesi Aday Adayı Süfyan Helvacıoğlu, İşadamı ve Siyasetçi Kadem Ekşi, Mahalle Muhtarları, takımlarını bir an olsun yalnız bırakmayan ASİ DRAMALILAR , Maltepespor Futbolcuları ve teknik kadro ve çok sayıda davetli katıldı.

Maltepespor Başkanı Atilla Çaycı yaptığı açılış konuşmasında “Görevimizi alalı daha 8 ay oldu. Devreyi liderlikle kapatmayı hedefliyoruz. Maltepespor’un hiçbir sıkıntısı yok. Takımımıza destek olmaya devam edin" ifadelerine yer verdi.

Yapılan konuşmaların ardından Maltepespor'a katkıda bulunan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın yerine Başkan Yardımcısı Ömer Ekşioğlu'na, Maltepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Betül Çotuksöken'e Maltepe İlçe Millieğitim Müdürü Faik Kaptan'a , Maltepe İlçe Sağbili'ye, Asi Dramalılar Taraftarı adına Hüseyin Kont'a desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.


Düzenlenen plaket töreninin ardından sahneye çıkan Hüner Coşkuner misafirlere unutulmaz anlar yaşattı. Coşkuner'in seslendirdiği eserlere gerek futbolcular gerekse taraftar alkışları ile destek verdi. Hüner Coşkuner yakın dostum diye hitap etti Erdi Akşen'e takılmayı da ihmal etmedi.
Kaynak: Editör: Editör
Etiketler: Maltepespor'dan, Birlik, Beraberlik, Gecesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı