Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 17:48 Bu haber 830 kez okundu
 
MALTEPE'YE BORCUMUZU ÖDEYECEĞİZ
Küçükyalı Yelkenspor Kulübü Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi. Düzenlenen geceye, iş, Spor ve Siyaset dünyasından isimler katıldı.
SPOR Haberi
MALTEPE'YE BORCUMUZU ÖDEYECEĞİZ

Küçükyalı Yelkenspor Kulübü Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi. Düzenlenen geceye, iş, Spor ve Siyaset dünyasından isimler katıldı.

Geceye, Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı,  Cumhur İttifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan, MASK Başkanı Behram Kaçar, Maltepespor Başkanı Atilla Çaycı, Spor Kulüpleri Başkanları ve yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Küçükyalı Yelkenspor Kulübü sporcularının tamamı katıldı.

Düzenlenen programın açılış konuşmasının ardından katılımcılara seslenen Cumhur İttifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan şu ifadelere yer verdi " Gençlik istikbalimiz, Küçükyalı sevdamız. Yönetim, sporcular ve velileri ile biz büyük bir aileyiz. Sporu siyaset üstü göreceğiz. Hizmet borcumuzu ödeyeceğiz, toplumun her katmanına hizmeti götüreceğiz. Siyasi konuşma yapmayacağım eğer bize teveccüh gösterilir belediye başkanı seçilirsem Maltepe ilçesindeki spor kulüplerine Örnekspor, Gülsuyuspor, İdealtepespor, Esenkentspor Başıbüyük spor kulübü olmak üzere tüm kulüplerimize hizmet edeceğiz.  10 yıl belediye başkan yardımcılığı yaptığım dönemde İdealtepe spor tesislerinin Hal binası olmaktan çıkardık ve spor tesisleri olmasını sağladık. O tesislerin yapımında ve kazandırılmasında da emeğimiz var. Sporu siyaset üstü göreceğiz hizmet borcumuzu ödeyeceğiz Toplumun her katmanına hizmeti götüreceğiz. Siyaset kendinizden vazgeçerek topluma adanmışlıktır. Siyasetçiye da lanetleyici bir alan değildir. Siyasetçiye kötü bakmayın  iyi hizmet ediyorsa iyi kötü hizmet ediyorsa kötü siyasetçidir. Maltepe ilçesinde ayırımcılık yapmayacağım tüm herkesi kucaklayacağım. Küçükyalı Yelkenspor voleybol takımımız play off grubuna kaldı, Futbol alt yapımızdaki takımlar şampiyonluklar kazandılar hepsini kutluyorum. Selçuk Uzun başkan ve yönetimi devraldıkları kulübümüzü çok daha ileriye götürmüşler onları da ayrıca kutluyorum" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, Başarı elde eden sporculara kupaları ve madalyaları verildi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MALTEPE'YE, BORCUMUZU, ÖDEYECEĞİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı