İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Bu Hizmet çok Dua Alır
Bu Hizmet çok Dua Alır
Gazeteciler
Gazeteciler
Haber Detayı
21 Eylül 2019 - Cumartesi 15:06 Bu haber 305 kez okundu
 
MALTEPE SAHİLİNİ EL BİRLİĞİ İLE TEMİZLEDİLER
Maltepe Belediyesi, “Let’s Do It!” Vakfı tarafından, Türkiye ve Kıbrıs’ta 100’den fazla noktada düzenlenen “Dünya Temizlik Günü” etkinliğine katıldı.
SAĞLIK Haberi
MALTEPE SAHİLİNİ EL BİRLİĞİ İLE TEMİZLEDİLER

Maltepe Belediyesi, “Let’s Do It!” Vakfı tarafından, Türkiye ve Kıbrıs’ta 100’den fazla noktada düzenlenen “Dünya Temizlik Günü” etkinliğine katıldı. 21 Eylül Dünya Temizlik Günü nedeniyle düzenlenen ve çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla yapılan etkinlikte Küçükyalı sahilinde toplanan onlarca vatandaş temizlik yaptı.

Maltepe Belediyesi, “21 Eylül Dünya Temizlik Günü” nedeniyle anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) koordinatörlüğünde “Let’s Do It!” Vakfı tarafından 156 ülkede ve Türkiye ile Kıbrıs’ta 100’den fazla noktada gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında Maltepe Belediyesi gönüllülerle birlikte Küçükyalı sahilinde, maskelerini ve çöp torbalarını alarak temizlik çalışması gerçekleştirdi. Doğaya atılmış çöpleri temizlemek ve çevre kirliliği hakkında farkındalık yaratmak amacıyla her yıl düzenlenen etkinliğe “Let’s Do It!” Vakfı yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri katıldı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MALTEPE, SAHİLİNİ, EL, BİRLİĞİ, İLE, TEMİZLEDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı