Haber Detayı
03 Ekim 2020 - Cumartesi 19:20 Bu haber 933 kez okundu
 
Maltepe’de Ak Parti’ye 4 Bin Yeni üye
Ak Parti İstanbul İl Başkanlığının başlattığı "100 Bin Yeni Üye Kampanyası"nda, Maltepe Teşkilatı olarak 4 Bin yeni üye kazandırarak başarı gösterenlere teşekkür beratı verildi.
- Haberi
Maltepe’de Ak Parti’ye  4 Bin Yeni üye

 

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığının başlattığı "100 Bin Yeni Üye Kampanyası"nda, Maltepe Teşkilatı olarak 4 Bin yeni üye kazandırarak başarı gösterenlere  teşekkür beratı verildi.

Maltepe SGK Erol Olçok Konferans salonunun da düzenlenen toplantıya birinci Bölge Ak Parti Milletvekilleri Osman Boyraz ve Hulusi Şentürk’ün yanı sıra Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, İl yönetim Kurulu üyesi  Mehmet Fatih Serdar ve  Ak Parti Maltepe kurucu ilçe başkanı Adem Göktaş katıldı.

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci  kampanya sürecinde çalışmaları ile başarı gösteren teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Başkan Erikci; Pandemi nedeniyle katılıma azami şekilde dikkat ettiklerini belirterek, katılımın salgın önlemleri  nedeninden dolayı sınırlı sayıda olduğunu ifade etti.

Ak Parti Maltepe ilçe başkanı şöyle devam etti: Kampanya süresince Maltepe olarak  4 Binin üzerinde yeni üye kazandırdık. İstanbul da 100 bin Yeni Üye kampanyasına Muhteşem bir imza atan, gece gündüz çaba harcayan tüm mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Yol arkadaşlığımız daim olsun” dedi.

Teşekkür Beratları Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Hulusi Şentürk, Osman Boyraz, Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Vedat Demiröz, ve İl Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Fatih Serdar ile Ak Parti Maltepe  ilçe başkanlığı kurucusu Adem Göktaş tarafından sunuldu.

İstanbul İl Başkanlığı, geçtiğimiz Temmuz ayı başında İstanbul’un 39 ilçesinde eşzamanlı olarak “100 bin yeni üye kampanyası” başlatmıştı. Bu kapsamda “akuyelikistanbul.org” adresiyle bir web sitesi açılırken, site üzerinden başvurular toplanmıştı.

12 Eylül günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  Haliç Kongre Merkezi’nde İstanbul il teşkilatı buluşması ile  AK Parti’ye katılan yeni üyelere seslenmişti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maltepe’de, Ak, Parti’ye, , 4, Bin, Yeni, üye,
Yorumlar
Haber Yazılımı