Haber Detayı
24 Ekim 2020 - Cumartesi 16:39 Bu haber 503 kez okundu
 
Kovid 19’a Yakalanan Faik Kaptan: Maskeyi Çıkarmayın
Maltepe Milli Eğitim Eski müdürü İstanbul il Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Faik Kaptan Koronovirüs’e yakalandı. Bir süredir evde tedavi gören Faik Kaptan tedbirlere dikkat edilmesi noktasında uyarıda bulundu. Kaptan “En önemli tedbir Maske ve Hijyen” diyerek Maskeyi takın diye değil, çıkarmayın diyerek dikkat çekti.
- Haberi
Kovid 19’a Yakalanan Faik Kaptan: Maskeyi Çıkarmayın

Maltepe Milli Eğitim Eski müdürü İstanbul il Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Faik Kaptan Koronovirüs’e yakalandı. Bir süredir evde tedavi gören   Faik Kaptan tedbirlere dikkat edilmesi noktasında  uyarıda bulundu. Kaptan  “En önemli tedbir Maske ve Hijyen” diyerek Maskeyi takın diye değil, çıkarmayın diyerek dikkat çekti.

Herhangi bir hastalık belirtisi olmadığını, sadece belinde ve sırtında ağrı olduğunu belirten Faik Kaptan yaşadığı ağrıyı bel fıtığına bağladığını söyleyerek; “ Ağrı dikkatinizi çekiyorsa mutlaka doktora başvurun” dedi.

Belirti olmamasına rağmen test yaptıran Kaptan’ın test sonucu pozitif çıktı.  Tedavisini evde sürdüren Faik Kaptan birkaç gün yaşadığı ağrılardan dolayı sıkıntı çektiğini belirterek; “ Biz sürekli insanlarla diyalog halindeyiz. Ne kadar dikkat edersek edelim riskimiz fazla. Ben çok dikkat ettiğim halde yakalandım. Yoğun almadığım için hafif atlatıyorum” dedi.

İstanbul il Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan “ Çok bunalsam da  maskeden vaz geçmeyelim. Takın demiyorum. Maskeyi çıkarmayalım ve mesafeye dikkat edelim” dedi.

Haberde İmza ailesi olarak  Maltepe Milli eğitim eski müdürü ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Faik Kaptan’a geçmiş olsun diyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kovid, 19’a, Yakalanan, Faik, Kaptan:, Maskeyi, Çıkarmayın,
Yorumlar
Haber Yazılımı