Haber Detayı
16 Haziran 2018 - Cumartesi 15:26 Bu haber 3215 kez okundu
 
Kaymakam Dallı'dan asker, polisler ve çocuklarla bayramlaşma
Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı ilçedeki asker, polisler ve çocukları ziyaret ederek bayramlaştı
GÜNDEM Haberi
Kaymakam Dallı'dan asker, polisler ve çocuklarla bayramlaşma

Kaymakam Dallı, Polislerin Bayramını Kutladı

Maltepe Kaymakamı  Meftun Dallı, ilçede görev yapan polisleri ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Maltepe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam Dallı, Emniyet Müdürü Salih Şahbey tarafından karşılandı. Kısa bir süre Emniyet Müdürlüğü binasında kalan Dallı, burada görev yapan emniyet mensuplarının bayramını kutlayarak binadan ayrılarak ilçedeki polis merkezlerine gitti.

Kaymakam Meftun Dallı ve Emniyet Müdürü  Salih Şahbey  ile Cumhuriyet, Gülsuyu ve Küçükyalı Polis Merkezlerini ziyaret ederek, görev yapan personelle sohbet ederek  bayramlaştı.

Kaymakam Dallı Askerlerin Bayramını Kutladı

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Ramazan Bayramında General Nurettin Baransel Kışlası 23. Motorlu Piyade Alay Komutanlığındaki Mehmetçiğin bayramını kutladı.

Kaymakam Dallı, General Nurettin Baransel Kışlası 23. Motorlu Piyade Alay  Komutanlığı tören alanında Alay Komutanı Albay Ahmet Yalçın İskender ile birlikte komutan ve askerlerin Ramazan Bayramını kutladı. Kaymakam Dallı ve Albay İskender,  vatani görevini yerine getiren askerler ile tek tek tokalaşıp bayramını kutladılar.
Kaymakam Dallı Çocuklar ile Bayramlaştı

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Küçükyalı Çocuk Evleri Sitesini ziyaret ederek çocukların Ramazan Bayramlarını kutladı.

Maltepe’de bulunun Küçükyalı Çocuk Evleri Sitesindeki çocukları Ramazan Bayramı öncesi ziyaret eden Kaymakam Meftun Dallı,  yetkililerden çocuk evlerinde kalan çocuklar hakkında bilgi aldı. Kaymakam Dallı, evlerde kalan çocuklar  ile sohbet ederek bayramlarını kutladı.

Küçükyalı Çocuk Evleri Sitesi müdürü Sevnur Yiğitler, çocukların yetiştirme yurtları yerine evlerde misafir edildiğini belirterek, normalde evlerde 116 çocuğu ağırladıklarını kamplara giden çocuklarımız  nedeniyle şu an için 75 çocuğu evlerinde misafir ettiklerini ifade etti.

Kaymakam Meftun Dallı ise, devletimiz her zaman çocuklarımızı kucakladığını ve her yönden geleceğe hazırladığını ifade etti. Kaymakam Dallı, ‘Bizler bu çocuklarımıza sevgimizi, devletimizin şefkat elini uzatmak için buralardayız. Yavrularımız, çocuklarımız ne kadar mutlu olursa biz de o kadar mutlu oluruz’ dedi.  

Çocuk evlerinde kalan çocuklara çeşitli hediyeler veren Kaymakam Dallı, bir ihtiyaçlarının olması durumunda her zaman hazır olduğunu söyleyerek çocukların Ramazan Bayramını kutladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Dallı'dan, asker,, polisler, ve, çocuklarla, bayramlaşma,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kaymakam Dallı'dan asker, polisler ve çocuklarla bayramlaşma
Yorumlar
Haber Yazılımı