Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 15:23 Bu haber 3247 kez okundu
 
Kamburoğlu,'Söz konusu vatansa gerisi teferruattır'ın karşılığıdır Cumhur ittifakı
MHP Maltlepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu'ndan vurucu sözler."İhanet kuryeliği yapanlar,dünyevi çıkarların peşinden koşanlar, millete yan bakanlar, milli beka ve beraberliğe kast edenler, hakın izinden hakikatin çizgisinden sapanlar, milletin iradesini peşkeş çekmeye çalışanlar, ipte cambaz oynatanlar mağlup olacaklardır,buna kalben inanıyoruz. Kazanan Türk Milleti olacaktır.Tüm oyunlar bozulacaktır. "
SİYASET Haberi
Kamburoğlu,'Söz konusu vatansa gerisi teferruattır'ın karşılığıdır Cumhur ittifakı

 ASUMAN YAZICI/ HABERDE İMZA
Maltepe Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı tarafından Altayçeşme’de düzenlenen geleneksel iftara yoğun katılım.

 Yoğun katılımla gerçekleşen iftarda MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, İl başkan yardımcıları,yöneticiler, Milletvekili adayları, Maltepe Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Davut Yavuz ve Ak Partili bir grup yönetici,ülkücüler,gazeteciler ve vatandaşlar hazır bulundu.

 

İftarda konuşma yapan MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu,“Programa Katılım Sağlayan İstanbul İl Başkanımız Birol Gür,İl Başkan Yardımcımlarımız, İl Yöneticilerimiz,Milletvekili Adaylarımız,Maltepe Ülkü Ocakları İlçe Başkanı,Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri,Basın Mensupları,Sendika Başkan ve Yöneticileri,Şehit ve Gazilerimizin Kıymetli Aileleri ve Tüm Vatandaşlarımıza Teşekkür Ederiz.

Vatanı uğruna şehadete eren yiğitlerimizin muhterem aileleri, şehit olma arzusuyla çıktıkları yolda gazilik mertebesine ulaşan kıymetli gazilerimiz, sendika başkanları, stk yöneticiler, muhtarlar,basın,mensubu olmaktan gurur duyduğum ülkücü hareketin yılmaz, yıkılmaz, başı dik, dava neferleri olan ülküdaşlarım ve çok kıymetli Maltepeliler, hepinizi en kalbi duygularımla sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum

Kuzey Irak’ta devam eden terörle mücadele operasyonlarında verdiğimiz 2 şehidimize rahmet yakınlarına ve milletimize baş sağlığı diliyorum. Baştan Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Başbuğ Alpaslan Türkeş’ten, Ruhi Kılıçkıran’dan ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na kadar ki tüm dava şehitlerimiz, vatanı ve milleti uğruna şehadete ermiş, ailelerinden kopmuş olan tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum.”

-"DÜNYADAKİ ZULÜMÜN BİTMESİ ANCAK GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İLE GERÇEKLEŞİR"-

Önümüzde 24 Haziran seçimleri var.Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti tarihinin en önemli kararlarının eşiğinde. her dönemde olduğu gibi yine zorlu süreçlerden geçmekteyiz 15 Temmuz hain darbe girişimi ve YPG’nin emperyalist güçler desteğiyle, sınır bölgemizde kurmaya çalıştığı üs, yine döviz kuru üzerinden oynanmak istenen oyunlar söz konusudur. Bölgesel huzurun sağlanması, dünyadaki zulmün bitmesi güçlü bir Türkiye ile gerçekleşebilir. Çünkü Kudüs’te, Suriye’de Arakan’da,Doğu Türkistan’da, Bayır Bucak’ta gerçekleşen zulme sadece güçlü bir Türkiye karşı çıkabilir anlamlı ve dik duruşu sadece Türkiye gerçekleştirebilir. İslamın sancaktarlığıyla şereflendirilmiş bir milletin çocuklarıyız. Sorumluluğumuzla hepimizin ciddi şekilde bilinçli şekilde hareket etmesi lazım. Çünkü Türkiye, Türk Milleti düşerse İslam sancağı düşecektir ve mücadelemiz hak içindir.

Kurtuluş savaşındaki kahramanlıklarını okuduğumuz Kastamonulu Şerife Bacı, Halide onbaşılar, Zeytin Dalı operasyonunda Yörük teyze olarak karşımıza çıkmıştır. Çanakkale de şehit olan silah arkadaşlarını görüp ancak geri durmayan, Allah Allah nidalarıyla şehadete koşan neslimiz, günümüzde tankın üstünde ilahi kelimetullah olan istikameti yolumuz kızıl elma diyerek, bizleri onurlandırmış ve gururlandırmışlardır. Türk Milleti olarak her dönemde, zorluklara karşı göğüs gerdik ama bunu bir olarak beraber olarak gerçekleştirdik ve bütün oyunları bozduk. Gücümüzü rabbimizin yüce kitabında buyurduğu “üzülmeyin gevşemeyin,eğer inanmışsanız galip gelecek olan sizlersiniz” ayetinden aldık."
-“HAİN DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI DURUŞTUR CUMHUR İTTİFAKI”-
Ve şimdi de 24 Haziran öncesinde cumhur ittifakı millet aklı diyoruz TBMM’ de denetim ve denge unsuru olacak güçlü bir MHP diyoruz. 15 Temmuz hain darbe kalkışmanın gecesinde temeli atılan cumhur ittifakı, Türkiye Cumhuriyetini  ve Türk Milletini istiklal içinde istikbalin zirvelerine taşıyacak huzur, demokrasi, refah özgürlük ve milli birlik ve kardeşliği en üst düzeyde temin edecektir.

Cumhur ittifakı Gazi Mustafa Kemal’in ‘söz konusu vatansa gerisi teferruattır” sözünün bugünkü karşılığıdır.Milli ve yerlidir 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının bastırılmasında, Afrin operasyonunun başarıyla sonuçlandırılmasında bu ruh vardır, Ve inanıyoruz ki cumhur ittifakı millet aklı zafere ulaşacaktır. MHP mecliste güçlü bir şekilde temsil bulacaktır.

-İHANET ÇEMBERİNDEKİ TÜM OYUNLAR BOZULACAK-

İhanet kuryeliği yapanlar,dünyevi çıkarların peşinden koşanlar, millete yan bakanlar, milli beka ve beraberliğe kast edenler, hakın izinden hakikatin çizgisinden sapanlar, milletin iradesini peşkeş çekmeye çalışanlar, ipte cambaz oynatanlar mağlup olacaklardır,buna kalben inanıyoruz. Kazanan Türk Milleti olacaktır.Tüm oyunlar bozulacaktır. Maltepe ilçe başkanlığı olarak, liderimizin önderliğinde biz sonuna kadar bu uğurda mücadele edeceğiz” şeklinde konuşup Mehmet akif'in şu dizeleriyle sözlerini tamamladı: “Değil mi ki cephe bizde, cephemizin sinesinde iman bir sevinme bir acı bir gaye aynı vicdan bir değil mi, ortada bir sine çarpıyor yılmaz,   cihan yıkılsa  emin ol bu cephe sarsılmaz. Bu duygu ve düşüncelerle nasılsa rabbim bizleri ramazanı şerife ulaştırdıysa duamız ramazan bayramına ulaştırması. Güçlü bir Türkiye için eğilme dik dur üç hilalin altına durma mührünü vur.”

-İL BAŞKANI GÜR, HEM CUMHUR İTTİFAKI HEM MHP ÇAĞRISI YAPTI-

Daha sonra söz alan MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, “Maltepe İlçe teşkilatımızın düzenlediği iftar programına katıldığınız ve sizlerle bizleri buluşturdukları için  başkan Mesut Kamburoğlu’na ve ekibine şükranlarımı sunuyorum.Bu güzel ayda yapmış olduğunuz ibadetleriniz kabul olsun. Yenikapı  ruhuyla başlayan, Türkiye de birliğin ve beraberliğin önem addettiği bir süreçte cumhur ittifakı sürecindeyiz cumhur ittifakı adayımız Cumhurbaşkanımız Erdoğan’dır.Aynı zamanda siyasi partiler kurumsal kimlikleriyle bu seçime giriyor.Dolayısıyla güçlü bir Türkiye için güçlü bir meclis için güçlü bir MHP vurgusu, bunun için hem cumhurbaşkanı Erdoğan’ı  ve MHP’yi destekleyeceğinize inanıyoruz”diyerek yaklaşan Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kamburoğlu,'Söz, konusu, vatansa, gerisi, teferruattır'ın, karşılığıdır, Cumhur, ittifakı,
Yorumlar
Haber Yazılımı