Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 11:51 Bu haber 1036 kez okundu
 
Jüpiter Oğlak burcunda
Türkiye ve Hollanda da ilgiyle takip edilen ünlü Astrolog Görkem Yüce Oğlak Burcuna geçen Jüpiter’in getireceklerini okurlarıyla paylaştı.
- Haberi
Jüpiter Oğlak burcunda

Türkiye ve Hollanda da ilgiyle takip edilen ünlü Astrolog Görkem Yüce Oğlak Burcuna geçen Jüpiter’in getireceklerini okurlarıyla paylaştı.

Pazartesi’yi Salı’ya bağlayan akşam Jüpiter’in Yay burcundan Saat 21: 21 de Oğlak burcuna geçtiğini söyleyerek değerlendirmelerde bulundu.

Yüce , “Saat 21:21 de Jüpiter Yay burcundan Oğlak burcuna geçti. Aralık 2020 ye kadar Jüpiter Oğlak burcunda seyahat edecek. 12 burç için hayatımızda köklü değişimler başlatıyor olacak. Hayatınızda 12 yıl önce ne deneyimlediniz,  aile ile kariyer ile arasında bir geri gidin düşüncenizle hatırlayın, statü veya para meselesi mi?

Anne, aile meselesi mi? Evim barkım malım mı dediniz? Bu gibi konular gündeminizde olurken şimdi bir yıl içerisinde bu konularla ilgili bulunan hayatınızda değişimlere hazır olun. 8-9 yıl önceki yaptığınız yaşamınızdaki yüreğinizin yazılı olmayan adaleti ile yüzleşeceksiniz.

Bu Karmik kader kimine iyi gelecek, kimine kötü. Kadınlarla olan güven sarsılmaları yaşanacak. Belki de hayatınızdan çıkaracaksınız birilerini. Evet zamanı geldi. Jupiter büyüteçle sanki görmediğiniz ne varsa gözünüze sokacak, 2 yıllık yaşamınızda ne hak ettiniz, ne hak etmediniz göreceksiniz. Bu kötü de olsa iyi de olsa.! Plüto, Satürn, Mars, Jüpiter, Pallas, Ay Düğümleri stelyumu kader kapısını bir başka yere aralayacak. Bunu bize Mart ayında net bir şekilde htirmeye başlayacak. Kişinin kendine özel doğum haritasında bulunan yerleşim alanına göre belli olacak.
Aniden evlenebilirsiniz, ilişkiniz  bitebilir, iflas edebilir, zengin olabilir, çocuk sahibi olabilir, iş değişebilir, şehir-ülke, ev değişebilirsiniz.. Çok yakın büyüğünüzü kayıp edebilir gibi gibi.

Jüpiter-Satürn karmamızı anlatan gezegenler 2019 ile 2020 yılına damgasını vuracak yıl olacak, Hepimiz için hayırlısı olsun. Güzellikler getirsin” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Jüpiter, Oğlak, burcunda,
Yorumlar
Haber Yazılımı