Haber Detayı
22 Nisan 2020 - Çarşamba 23:30 Bu haber 926 kez okundu
 
HABERDE İMZA CANLI YAYIN KONUKLARI FİTOTERAPİ UZMANI DEMET DEMİRHAN VE PROF DR. MAHMUT CAN YAĞMURDUR OLDU
Sosyal Medya üzerinden canlı yayınrlarına devam eden Haberde İmza Tv Sevgi Özdemir’in sunuculuğunu yaptığı programda Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur ve Fitoterapi Uzmanı Demet Demirhan ile Propolis’in faydalarını ve gelinen son naktayı konuştular.
SAĞLIK Haberi
HABERDE İMZA CANLI YAYIN KONUKLARI FİTOTERAPİ UZMANI DEMET DEMİRHAN VE PROF DR. MAHMUT CAN YAĞMURDUR OLDU

Sosyal Medya üzerinden canlı yayınrlarına devam eden Haberde İmza Tv Sevgi Özdemir’in sunuculuğunu yaptığı programda Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur ve Fitoterapi Uzmanı Demet Demirhan ile Propolis’in faydalarını ve gelinen son naktayı konuştular.

22 Nisan Çarşamba günü Haberde İmza Tv Facebook sayfası üzerinden yapılan canlı yayında Gazeteci Sevgi Özdemir Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur ve
Fitoterapi Uzmanı Demet Demirhan’ı konuk etti.

15 Yıllık b ir çalışmanın sonucunda Propolis’in suda çözümünü sağlayarak Tıp Litarötürüne girmesini sağlayan Fitoterapi Uzmanı Demet Demirhan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ankara’dan video konferans yöntemi ile programa katılan Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur ise Tıp Konferanslarına Farmakologların da katılarak busürece dahil edilmeleri gerektiğini vurguladı.


Kaynak: Editör:
Etiketler: HABERDE, İMZA, CANLI, YAYIN, KONUKLARI, FİTOTERAPİ, UZMANI, DEMET, DEMİRHAN, VE, PROF, DR., MAHMUT, CAN, YAĞMURDUR, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı