Haber Detayı
20 Aralık 2020 - Pazar 16:03 Bu haber 858 kez okundu
 
Gazeteci Zafer Özdemir için hayati çağrı
Gazeteci Zafer Özdemir için hayati çağrı Kök hücre tedavisi nedeniyle bir süredir Gebze John Hopkins Anadolu Hastanesi'nde tedavi gören gazeteci ve akademisyen Zafer Özdemir için kan ihtiyacı belirdi.
YAŞAM Haberi
Gazeteci Zafer Özdemir için hayati çağrı


Gazeteci Zafer Özdemir için hayati çağrı Kök hücre tedavisi nedeniyle bir süredir Gebze John Hopkins Anadolu Hastanesi'nde tedavi gören gazeteci ve akademisyen Zafer Özdemir için kan ihtiyacı belirdi. Vatandaşlardan yardım isteyen Özdemir, ''Kan verme işlemi iki günden beri durdu. Daha önce gelenler oluyordu. Bu benim için hayati önem taşıyor.'' ifadelerini kullandı.

Gazeteci ve akademisyen Zafer Özdemir, geçtiğimiz aylarda kök hücre tedavisi görmüştü. Bağışıklık sisteminin kendisine nakledilen kök hücreleri kabul etmemesi üzerine yeniden tedavi altına alınan Özdemir için kan ihtiyacı belirmişti. Özdemir'in tedavisi sürmüştü. kan temininde sorun yaşadığı trombosite ihtiyacı olduğunu belirtti. 
 

Bu konu hakkında SuperHaber muhabiri Mevlüt Yüksel ile bir görüşme gerçekleştiren Özdemir, henüz iyileşmediğini belirtip her gün taze plazma ve trombosite ihtiyacı olduğunu belirtti.  Vatandaşlara çağrıda bulunan Özdemir, ''50 yaşın altında, hiçbir kronik rahatsızlığı bulunmayan ve son bir hafta içerisinde de ilaç tedavisi görmemiş kişilerin Gebze John Hopkins Anadolu Hastanesi’nin kan merkezine, "Zafer Özdemir" ismi ile başvurmaları gerekiyor.'' ifadelerini kullandı. Pandemi şartları nedeniyle hastaneye gideceklerin 444 4 276 (Dahili 5053) numaralı telefonu arayarak randevu alması gerekiyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gazeteci, Zafer, Özdemir, için, hayati, çağrı,
Yorumlar
Haber Yazılımı