Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 13:58 Bu haber 3284 kez okundu
 
Fatihin Nesli'nden çocuklara bayram harçlığı
Fatih'in Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği tarafından düzenlenen geleneksel iftar programı Çankırılılar Derneği Toplantı Salonu'nda gerçekleşti.Yoğun katılımın olduğu iftarda çocuklara bayram harçlıkları dağıtıldı.
SİYASET Haberi
Fatihin Nesli'nden çocuklara bayram harçlığı

Fatih in Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği tarafından  bu yıl 3.sü gerçekleştirilen iftar davetinde yüzlerce şehit, gazi, engelli ailesi ve yetim çocuklar buluştu.İftar öncesi derneğin faaliyetleri sinevizyon gösterisiyle sunuldu.

120 yetim çocuga zarflar içinde  bayram harçlıklarını dağıtıldı. 
Maddi manevi desteklerini esirgemeyen tüm gönüldaşlarımızdan Allah razı olsun..
 Fatih'in Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği Başkanı  Bülent Gürpınar burada yaptığı konuşmada,"Şehit ve gazi yakınlarını,engellilerimizi geleneksel iftarımızda buluşturmanın huzurunu yaşıyoruz. Cocuklarımıza bayram harçlıklarını verip onlara bir nebze sevinç yaşatmak istiyoruz.Bize katkılarını esirgemeyen herkese, ayrıca Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz'a  teşekkür ediyorum" dedi. 

Şehit ve gazi yakınları, engelliler ve engelli yakınlarının hazır bulunduğu iftara,  Ak Parti Maltepe SKM Başkanı Davut Yavuz,siyasi parti yöneticileri,STK yöneticileri de katıldılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fatihin, Nesli'nden, çocuklara, bayram, harçlığı,
Yorumlar
Haber Yazılımı