Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 10:08 Bu haber 4209 kez okundu
 
ERDOĞAN'DAN FINDIKLI'YA OKUL MÜJDESİ
Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi temeli düzenlenen törenle atıldı. Törende konuşma yapan Erdoğan, Maltepe Fındıklı Mahallesi için 3 okul müjdesi verdi.
YAŞAM Haberi
ERDOĞAN'DAN FINDIKLI'YA OKUL MÜJDESİ

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi temeli düzenlenen törenle atıldı. açılış törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar , Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Özvar katıldı.
 

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Temel Atma Töreni’nde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu ifadelere yer verdi. “Engellere takılıp kalmak yerine, onları bertaraf edecek bir anlayışı ve iradeyi her alanda yerleştirdik. Kazandığımız her başarı, bir sonraki hedefe ulaşma kararlılığımızı daha da perçinliyor. Artık kendisine güvenen, gücüne inanan, hedeflerine kilitlenen, tuzakları bozan bir Türkiye var” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Küçükyalı’daki Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Temel Atma Töreni’ne katıldı. Törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin en köklü yükseköğrenim kurumlarından olan Marmara Üniversitesinin bu yeni külliyesiyle çok daha güçlü hâle geleceğine inandığını söyledi. Külliyenin Marmara Üniversitesi’ne kazandırılmasında emeği geçen ve geçecek olan herkese teşekkürlerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı döneminde Türkiye’nin tüm üniversitelerine destek verdiğini kaydetti.

Ayrıca Fındıklı'da ki ıkul ihtiyacı doğrultusunda girişimlerde bulunan Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve İlçe Başkanı Mehmet Erikci'nin çabaları karşılık buldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "İnşa edilecek olan bu alanda yanında İlkokul, ortaokul ve Lise ile birlikte çok daha anlamlı hale gelecektir"  diyerek Maltepe Fındıklı Mahallesi'ne 3 okul müjdesi vermiş oldu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERDOĞAN'DAN, FINDIKLI'YA, OKUL, MÜJDESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı