İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Mecliste
Mecliste
Ak Parti
Ak Parti
Haber Detayı
17 Aralık 2018 - Pazartesi 13:23 Bu haber 3300 kez okundu
 
‘EN’ler Ödüllerine Kavuşuyor
Son Havadis Gazetesi’nin kuruluşunun 10. Yılı dolasıyla 21 Aralık 2018’de düzenlenecek gecesinde Maltepe’nin ‘EN’leri ödülleri, sahiplerine kavuşuyor.
GÜNDEM Haberi
‘EN’ler Ödüllerine Kavuşuyor

Son Havadis Gazetesi’nin Maltepe’nin ‘EN’leri Gecesi’nde siyaset, iş dünyası, spor ve birçok dalda ödüller, sahiplerine kavuşacak. 21 Aralık 2018 Cuma günü saat 19:30’da Maltepe Dream Hill Hotel’de düzenlenecek gecede yaklaşık 10 ödül sahiplerine kavuşurken, önemli isimler de programa dahil olacak.

 

Siyaset, iş dünyası, spor ve sivil toplum kuruluşlarının da katılacağı Maltepe’nin ‘EN’leri gecesinde verilecek ödüllerin yanı sıra, Türk Sinemasının Yaşayan Efsaneleri Ödülü’ne layık görülen, çocukluğumuzdan beri her izlediğimizde bizi güldüren Hababam Sınıfı’nın yaşayan efsaneleri; Tuncay Akça, Ahmet Arıman, Teoman Ayık da gecede bulunacak. Aynı zamanda Maltepe’nin en büyük değerlerinden biri olarak tüm Türkiye’nin de tanıdığı değerli sanatçımız merhum Seyfi Doğanay, İz Bırakan En İyi Sanatçı Ödülü’nü almaya hak kazanarak kendisine layık görülen ödülü çocukları tarafından alınacak. ‘Düşme’ şiiri ile rekorlar kıran İbrahim Dizlek de En Çok Dinlenen ve Sevilen Şair Ödülü’nü alacak. Yaşam Boyu Onur Ödülü almaya layık görülen Maltepeli devlet tiyatro sanatçısı Emin Olcay’da değerli eşi tiyatro sanatçısı Hayat Olcay ile birlikte Maltepe’nin ‘EN’leri gecesinde programa dahil olacak.

Kaynak: Editör: Editör
Etiketler: ‘EN’ler, Ödüllerine, Kavuşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı