Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 18:29 Bu haber 966 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Müjdesini vermişti. Hafriyat Alınıyor
Geçtiğimiz Kasım Ayında Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi temel atma törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Maltepe Fındıklı Mahallesi için 3 okul müjdesi vermişti.
- Haberi
Cumhurbaşkanı Müjdesini vermişti. Hafriyat Alınıyor

Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci okul inşaatı çalışmaları sonucu ilk hafriyat bugün alındı.

Fındıklı'da ki okul ihtiyacı doğrultusunda girişimlerde bulunan Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve İlçe Başkanı Mehmet Erikci'nin çabaları temel atma günü karşılık bulmuş,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "İnşa edilecek olan bu alanda yanında İlkokul, ortaokul ve Lise ile birlikte çok daha anlamlı hale gelecektir"  diyerek Maltepe Fındıklı Mahallesi'ne 3 okul müjdesi vermişti.

 

Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Mehmet Erikci, AK Parti teşkilatı olarak uzun zamandır  6 bin metrekarelik yer için uğraş verdiklerini belirterek: “Ancak Kasım ayında ki temel atma günü genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesiyle 33 bin metrekareye yapılacak olan İlk Orta ve Lise müjdesi sonucu bugün bu alandan ilk hafriyat alındı” dedi.

Haklı Bir Gurur Yaşıyoruz

Ak Parti  İstanbul milletvekili Osman Boyraz ve Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu ile birlikte Fındıklı da ki okul alanına giderek incelemelerde bulunan Ak Parti Maltepe ilçe başkan, " Haklı bir gurur yaşıyoruz” dedi.

Başkan Erikci inşaat alanında  incelemelerde bulunduklarını belirterek: Başta genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sayın Binali Yıldırım, Sayın Osman Boyraz ve ilçe milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Aydoğdu beye teşekkür ediyorum. Sözümüzü yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yapılacak olan  üç okulumuzun Maltepe’mize, Fındıklı Mahallemize  hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Müjdesini, vermişti., Hafriyat, Alınıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı