Haber Detayı
30 Ocak 2019 - Çarşamba 13:58 Bu haber 1726 kez okundu
 
"CUMHUR İTTİFAKI MALTEPE'DE GÖNÜLLERE GİRDİ"
Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen "Dünden Bugüne Teşkilat Buluşması" toplantısı sonrası açıklama yapan Maltepe Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Mehmet Karadeniz " Teşkilat toplantısı son yıllarda gördüğüm en kalabalık ve partililerin koşarak geldiği bir organizasyon oldu. Emeği olan herkese teşekkür ederiz" dedi.
SİYASET Haberi

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen "Dünden Bugüne Teşkilat Buluşması" toplantısı sonrası açıklama yapan Maltepe Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Mehmet Karadeniz  " Teşkilat toplantısı son yıllarda gördüğüm en kalabalık ve partililerin koşarak geldiği bir organizasyon oldu. Emeği olan herkese teşekkür ederiz" dedi.

Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Maltepe'de Cumhur İttifakı açıklamasının ardından çalışmalarına başlayan Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı olarak Cumhur İttifakını anlatmak adına sokaklarda çalışmalarına başladıklarını ifade eden Maltepe Belediyesi Ak Parti Meclis üyesi Mehmet Karadeniz sözlerini şöyle sürdürdü "Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Maltepe'de Cumhur ittifakı açıklamasından sonra ittifaka en kolay adapte olan ilçe Maltepe oldu. yapılan İttifaka nifak sokanların hevesleri kursağında kalıyor ve kalmaya devam edecek. Cumhur İttifakı Adayımız Ahmet Baykan'ın da Maltepe'de geçmişte yaptığı hizmetler ortada. Maltepe halkının sayın Baykan'ı sevmesi ittifaka kat kat değer katıyor. 

 

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanımız Mehmet Erikci, Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın sözünü emir kabul ederek, Ahmet Baykan ve ekibini sahada yalnız bırakmadığını görüyoruz. Teşkilat toplantısı son yıllarda gördüğüm en kalabalık ve partililerin koşarak geldiği bir organizasyon oldu. Emeği olan herkese teşekkür ederiz.

 

Maltepe sağ seçmenin fazla olduğu bir ilçe ve doğru hamlelerle Cumhur İttifakının iktidar olabileceği durum söz konusudur. Bununla beraber adayın Maltepeli olması, ilçe başkanının gecesini gündüzüne katıp teşkilatı ayakta tutması ve ittifaka sahip çıkması vatandaş nezdindede tercih sebebi olarak bir adım öne taşıyor" ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "CUMHUR, İTTİFAKI, MALTEPE'DE, GÖNÜLLERE, GİRDİ",
Yorumlar
Haber Yazılımı