Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 10:40 Bu haber 1267 kez okundu
 
Çirkefler Belediye Başkanına saldırdı
Uluslararası Dünya Belediyeler Birliği Toplantısı için İngiltere’ye giden Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’ye pkk yandaşları sopa ve fiili saldırıda bulundu.
YAŞAM Haberi
Çirkefler Belediye Başkanına saldırdı

Uluslararası Dünya Belediyeler Birliği Toplantısı için İngiltere’ye giden Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’ye  pkk yandaşları sopa ve fiili saldırıda bulundu.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret eden terör örgütü yandaşlarına tepki gösterdi. Tepki üzerine terör yandaşları Başkan Döğücü’ye saldırdı. Döğücü’de  kendisine saldırmaya çalışan terör örgütü yandaşlarına tepkisini sürdürdü.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü yaşanan hain saldırı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Londra'da saat kulesinin bulunduğu bölgede yaya olarak yürürken bir grup ellerinde bölücü örgüt bayrakları ve posterleri ile gösteri yapıyordu. Cumhurbaşkanımıza ve ülkemize ciddi hakaretler de bulunan grubun elinde ülkemiz aleyhinde yazılar olan pankartlar vardı. Çocukları ve masum insanları katlettiğimizi ve kimyasal silahlar kullanarak katliam yaptığımız yalanını söyleyerek bulunduğumuz yere kadar yürüdüler. Bende 'Yalan söylüyorsunuz hepiniz yalancısınız' diye bağırınca üzerime saldırdılar. Yanımda ailem ve danışmanım vardı. Bayrak sopaları ve yumruklarla saldırdılar. Polis çok yetersizdi, sadece 2 polis vardı. Eşim ve danışmanım araya girdi ve beni bölgeden uzaklaştırdılar. Arkamızdan koşarak saldırmak istediler ama başarılı olamadılar” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çirkefler, Belediye, Başkanına, saldırdı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çirkefler Belediye Başkanına saldırdı
Yorumlar
Haber Yazılımı