Haber Detayı
17 Ekim 2020 - Cumartesi 23:18 Bu haber 2827 kez okundu
 
CEVİZLİ KÜLTÜRSPOR SİVASPOR'UN PİLOT TAKIMI OLDU
Maltepe'nin köklü kulüplerinden Cevizli Kültür Spor Kulübü Süper lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor ile anlaşmaya vararak Sivasspor'un pilot kulübü oldu. aşanan bu gelişme sonrası teşekkür mesajı paylaşan Cevizli Kültür Spor Kulübü Başkanı Ahmet Gümüş teşekkür mesajı yayımladı.
SPOR Haberi
CEVİZLİ KÜLTÜRSPOR SİVASPOR'UN PİLOT TAKIMI OLDU

Maltepe'nin köklü kulüplerinden Cevizli Kültür Spor Kulübü Süper lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor ile anlaşmaya vararak Sivasspor'un pilot kulübü oldu. 

Sivasspor Kulüp Başkanı Sayın Mecnun Otyakmaz ve Başkan Yardımcısı ve  aynı zamanda Futbol gelişim direktörü Sayın Murat Dizdar ile gorüşmeler sonrası alınan karar ile  Cevizli Kültür Spor Kulübü Süper lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor ile anlaşmaya vararak Sivasspor'un pilot kulübü oldu. 

Cevizli Kültür Spor Kulübü, Sosyal Medya üzerinden bu onemli gelişmeyi spor severler ile paylaştı. 

Yaşanan bu gelişme sonrası teşekkür mesajı paylaşan Cevizli Kültür Spor Kulübü Başkanı Ahmet Gümüş mesajında Bizlere güvenip tam destek olan başta başkanımız sayın MECNUN OTYAKMAZ Beyefendi olmak üzere daha sonra sivasspor yönetim kurulu üyesi Altyapı gelişim sorumlusu sohbetinden ve bilgisinden son derece keyif aldığım sayın MURAT DİZDAR beye bizlere güvenip tam desteklerini sunan ve sivasspor maltepe spor okullarını açmamıza müsade buyuran ve ayrıca da Cevizli kültür spor kulübünu de istanbuldaki pilot kulüp olarak desteklerini sundukları için Sayın MECNUN OTYAKMAZ Başkanima yönetim kurulu na cok teşekkür ederiz şükranlarımı sunarım hem süper ligde hem Avrupa ligin de DEMİR GRUP SİVASSPOR üstün başarılar dileriz yolunuz açık olsun YİĞİDOLAR" satırları ile duyurdu. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CEVİZLİ, KÜLTÜRSPOR, SİVASPOR'UN, PİLOT, TAKIMI, OLDU,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CEVİZLİ KÜLTÜRSPOR SİVASPOR'UN PİLOT TAKIMI OLDU
CEVİZLİ KÜLTÜRSPOR SİVASPOR'UN PİLOT TAKIMI OLDU
Yorumlar
Haber Yazılımı