Haber Detayı
03 Mayıs 2021 - Pazartesi 22:57 Bu haber 612 kez okundu
 
ÇANDEF’TEN 517 BİN LİRALIK ÖRNEK KAMPANYA
Çankırı Dernekler Federasyonu ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yardım kampanyası düzenledi. ÇANDEF Resmi Sosyal medya hesabından yayınlanan yardım kampanyasında 517 Bin TÜRK Lirası yardım toplandı.
YAŞAM Haberi
ÇANDEF’TEN 517 BİN LİRALIK ÖRNEK KAMPANYA

Çankırı Dernekler Federasyonu ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yardım kampanyası düzenledi. ÇANDEF Resmi sosyam medya hesabından yayınlanan yardım kampanyasında 517 Bin TÜRK Lirası yardım toplandı.

ÇANDEF Başkanı Zeynettin Aydın’ın öncülüğünde düzenlenen bağış kampanyasına Fitre ve Zekat’larını vermek isteyenlerin yanı sıra çok sayıda ihtiyaç sahibine yardım etmek isteyen hayır sever katıldı.

Yaklaşık 4 saat süren yardım kampanyasına çok büyük ilgi gösterilirken kampanyada 517 Bin Lira bağış toplandı.

Konu ile ilgili bilgisine başvurduğumuz ÇANDEF Başkanı Zeynettin Aydın şu ifadelere yer verdi. “ Fazle bir kitleye haber vermeden ve büyük bir hazırlık yapmadan yapmış olduğumuz kampanyamıza destek verenlerden ALLAH Razı olsun diyoruz. Burada ki amacımız ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bir nebze olsun ilaç olmaktır. ÇANDEF Yönetimi olarak 200 Bin Tl bağışlamak suretiyle başlatmış olduğumuz bu yardım kampanyamıza ilgi bizleri gururlandırdı.

Toplanan bağışlar ihtiyaç sahiplerine nakit para olarak ulaştırılacak. Burada Minimum 500 Tl olarak bir alt bedel belirledik. Çankırılı olsun diye bir kriterimiz yok İstanbul ağırlıklı olmak üzere tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bizlere emanet olarak ulaştırılan 517 Bin Lirayı adaletli bir şekilde dağıtacağız. Daha önce de ifade ettiğim gibi mermeri delen suyun kuvveti değil damlaların sürekliliğidir. Bu yardımların tümünü Ramazan sonuna kadar dağıtarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştıracağız. ÇANDEF olarak ilk defa gerçekleşen "ÇANKIRI BÜYÜK BAĞIŞ KAMPANYASI" na göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı bütün dostlara çok teşekkür ediyoruz. Diğer yandan şunu ifade etmek istiyorum. Bir sonraki yardım kampanyamız taha kapsamlı olacak 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇANDEF’TEN, 517, BİN, LİRALIK, ÖRNEK, KAMPANYA,
Yorumlar
Haber Yazılımı