Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 12:08 Bu haber 1720 kez okundu
 
Bülent Gürpınar Sıdıka'nın Hayalini Gerçekleştirdi
Türk sanat müziği sanatçısı Muazzez Ersoy, hayranı olan zihinsel engelli Sıdıka Ünal’ın hayalini Tokat valisi ve Tokat Dernekleri Başkanı Bülent Gürpınar gerçekleştirdi.
- Haberi
Bülent Gürpınar Sıdıka'nın Hayalini Gerçekleştirdi

Türk sanat müziği sanatçısı Muazzez Ersoy, hayranı olan  zihinsel engelli Sıdıka Ünal’ın hayalini Tokat valisi ve Tokat Dernekleri Başkanı Bülent Gürpınar gerçekleştirdi.

Tokatta ailesiyle yaşayan Sıdıka Ünal yıllar boyunca  Muazzez Ersoy un fotoğraflarını biriktirdi. Muazzez Ersoy hayranı olan Sıdıka Ünal’ın  sanatçıyı görme hayalini Tokat valisi  Eyüp Eroğlu ve Tokat Dernekleri Başkanı Bülent Gürpınar gerçekleştirdi. Tokat’tan Tepebaşı’nda bulunan TRT stüdyolarına gelen Sıdıka Ünal TRT  Müzik’te  yayınlanan programa  konuk oldu.

Muazzes Ersoy ile kuliste bir araya gelen Sıdıka Ünal’ın sevinci ünlü sanatçı ve çevredekilere duygulu anlar yaşattı. Sanatçı Ersoy “Sıdıka’nın beni çok sevdiğini, benim fotoğraflarımı yıllardır biriktirdiğini öğrendim. Bu çok mutluluk verici bir olay. Beni çok duygulandırdı” dedi.

Tokat Dernekleri Başkanı Bülent Gürpınar ise  Sıdıka’nın hayalini  gerçekleştirdikleri için çok mutlu olduğunu belirterek; “Tokat Valisi ve Tokat Belediye Başkanı’na çok teşekkür ediyoruz. Biz de Maltepe Tokat Dernekleri Başkanı olarak böyle bir buluşmaya vesile olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bülent, Gürpınar, Sıdıka'nın, Hayalini, Gerçekleştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı