Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 21:01 Bu haber 723 kez okundu
 
BAYKAN: ÖNCE BÜTÇE DİSİPLİNİ
Cumhur ittifakı MHP Maltepe belediye başkan adayı Ahmet Baykan Altayçeşme seçim irtibat bürosu açılışı ardından, Küçükyalı seçim irtibat bürosunda Maltepeliler ile bir araya geldi. Baykan burada partililer tarafından coşkuyla karşılandı.
SİYASET Haberi
BAYKAN: ÖNCE BÜTÇE DİSİPLİNİ

Cumhur ittifakı MHP Maltepe belediye başkan adayı Ahmet Baykan Altayçeşme seçim irtibat bürosu açılışı ardından,  Küçükyalı ve Altındepe seçim irtibat bürosu açılışında  Maltepeliler ile bir araya geldi. Baykan burada partililer tarafından coşkuyla karşılandı.


Kalabalık bir kitle tarafından karşılanan Ahmet Baykan yaptığı konuşmasında; “Türkiye'nin gözü burada o damar temiz siyaset diyor, hizmet istiyor, hesap veren bir yönetim istiyor, sayın genel başkanım,  Dr. Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanımız, Binali Yıldırım, il ilçe başkanlarım olmak üzere biz bir takım olarak Maltepe için çalışacağız.  

Maltepe'nin insaflı namuslu, vicdanlı vatandaşları hizmet bekliyor. 44 yıllık Maltepeliyim, Ancak ben Ahmet Baykan olarak benden ibaret değilim.Maltepe'nin mazisinde omurgalı duran herkes bizimledir. Ben Maltepe'nin onurlu duruşu ile gurur duyuyorum. Maltepe'nin her ferdini yüreğimde taşıyorum.

Mevcut belediye yönetiminin 550 milyon borcu var, kepenkleri kapanmış bir belediye var. İşçilerinin maaşlarını veremeyen her gün bir skandalla yüz yüze kalan bir belediye, işçiler grev yapıyor hakkımızı alamadık diye, hacizler geliyor. Biz gelince önce bütçe disiplini oluşturacağız. Binali Yıldırım beye de destek vereceğiz oy vereceğiz, söz verdi bize destek olacak. Büyükşehirle birlikte Maltepe'yi ayağa kaldıracağız. Maltepeye hizmet edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAYKAN:, ÖNCE, BÜTÇE, DİSİPLİNİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı