Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 18:59 Bu haber 606 kez okundu
 
BAYKAN: MALTEPE HAREKETLENECEK, MALTEPE BEREKETLENECEK
Milliyetçi Hareket Partisi 1. Bölge Seçim İletişim Merkezi düzenlenen tören ile açıldı. Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi üzerinde açılan Seçim İletişim Merkezi açılışına, Cumhur İttifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan, MHP İstanbul Milletvekili Bülent Karataş, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci ve MHP Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu'nun yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
SİYASET Haberi
BAYKAN: MALTEPE HAREKETLENECEK, MALTEPE BEREKETLENECEK

Düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan MHP Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, "Maltepe'nin evladına sahip çıkacağız diyerek sözlerini şöyle sürdürdü " Biz Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti olarak, Cumhur adayımız Sayın Ahmet Baykan başkanımızı bu dönem itibariyle Allah nasip ederse 31 Mart akşamında belediye başkanı yaparak, dünü burada geçmiş, bugünü burada geçen ve yarınları da burada olacak olan Maltepe’nin evladına sahip çıkacağız. Sayın Doktor Devlet Bahçeli’nin bize vermiş olduğu görevi layığıyla taşıyarak 1 Nisan sabahında Maltepe Belediyesi’nin burçlarına üç hilal sancağını ve Cumhur İttifakı sancağımızı asacağız" dedi. 

MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu'nun konuşmasının ardından konuşma yapa Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci ise konuşmasında "Seçimler, demokrasinin bayram günüdür. Allah’ın izniyle bizde çifte bayram yapacağız. Maltepe’de Ahmet Baykan, İstanbul’da Binali Yıldırım’la Maltepe’nin şahlanışını İstanbul’un şahlanmış yürüyüşü devam ettireceğiz.

Maltepe’ye hizmet aşkıyla yola çıkmış ve muhakkak suretle Maltepelinin tamamını kucaklayacak bir anlayışla Maltepe’ye hizmet etmektir. Bunun önemini Maltepeli kavrıyor ve adeta büyük bir destekle ve heyecanla omuz veriyor. Maltepe’de şafak söküyor.Uzun süredir hizmet alamayan Maltepe Belediyesi’nin bundan sonra Cumhur İttifakı’nın gücüyle, Maltepe hareketlenecek, Maltepe bereketlenecek diyorum" dedi.

MALTEPE HAREKETLENECEK, MALTEPE BEREKETLENECEK 
Cumhur İttifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan ise konuşmasında "Maltepe’ye hizmet aşkıyla yola çıkmış ve muhakkak suretle Maltepelinin tamamını kucaklayacak bir anlayışla Maltepe’ye hizmet etmektir. Bunun önemini Maltepeli kavrıyor ve adeta büyük bir destekle ve heyecanla omuz veriyor. Maltepe’de şafak söküyor. Uzun süredir hizmet alamayan Maltepe Belediyesi’nin bundan sonra Cumhur İttifakı’nın gücüyle, Maltepe hareketlenecek, Maltepe bereketlenecek diyorum. İstanbul’umuza birlikte hizmet aşkıyla yola koyulduğumuz Sayın Binali Yıldırım’a selam olsun. 


Allah nasip ederse 1 Nisan’dan itibaren yola koyulacağız. Maltepe’ye hizmet aşkıyla yola çıkmış ve muhakkak suretle Maltepelinin tamamını kucaklayacak bir anlayışla Maltepe’ye hizmet etmektir. Maltepe’de şafak söküyor.Uzun süredir hizmet alamayan Maltepe Belediyesi’nin bundan sonra Cumhur İttifakı’nın gücüyle, Maltepe hareketlenecek, Maltepe bereketlenecek diyorum" dedi.

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür "Ahmet Baykan, Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkanı Adayı, Ahmet Baykan’la Maltepe’nin tarihi ve tarihinin değişeceğine inanıyorum.” Diyerek sözlerine başlayan MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, “Maltepe’nin her karışında, her sokağında, her Maltepeliyi kucaklayarak her Maltepelinin oyuna talip olarak hiç kimseyi ötekileştirmeden, Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun bir seçim çalışmasına kısa bir zaman kaldı.Maltepe’nin geleceğine emin adımlarla yürümesinde hepimize çok büyük bir sorumluluk düşüyor" şeklinde konuştu. 

Son olarak kürsüye gelerek konuşma yapan MHP İstanbul Milletvekili Bülent Karataş ise konuşmasında "Hepimizin gönlünde tanıdıktan sonra büyük yer edinen. Benim de gençlik yıllarımdan bu yana tanımaktan onur ve şeref duyduğum çok kıymetli Maltepe'mizin Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan. Maltepe'mizin sakinleri birada Ahmet Baykan'ın kelimeler ile anlatmak mümkün değil. Ak Parti ve MHP ilçe başkanlarımıza büyük bir görev düşmekte. Çalınmadık kapı ve sıkılmadık el bırakmamak gerek. Çünkü bizler Türk Milleti olarak teşkilatçı  bir Milletiz. Teşkilatını ayağa kaldırmış olan hareket milleti ile kucaklaşır ve bütünleşir. Davanız Hak, Doğru Yaldayız, Adayımızı anlatması zaten çok kolay, içimizden biri.  Ahmet Baykan ile abi kardeş çok güzel bir duygusallık bağımız vardır. Biz Memleket sevdası kadar Maltepe sevdası da olan Ahmet Baykan'ı Maltepelilere emanet ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAYKAN:, MALTEPE, HAREKETLENECEK,, MALTEPE, BEREKETLENECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı