Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 16:50 Bu haber 595 kez okundu
 
Başkan Döğücü,Personel Bilgilendirme Toplantısı’nda çalışanlarla bir araya geldi
Sancaktepe Belediyesi “Personel Memnuniyeti ve Çalışma Stratejisi” bilgilendirme toplantısı, Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün de katılımıyla gerçekleşti.
BELEDİYELER Haberi
Başkan Döğücü,Personel Bilgilendirme Toplantısı’nda çalışanlarla bir araya geldi

17 Temmuz Çarşamba günü Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi’nde gerçekleşen bilgilendirme toplantısına Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün yanısıra Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve Belediye personeli katıldı.

Toplantıda belediyemizin yapmış olduğu faaliyetler ele alınarak önümüzdeki 5 yıllık süreçte yapılması planlanan çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmeler ve değerlendirmeler yapıldı.

Belediye Başkanımız Av.Şeyma Döğücü yaptığı konuşmada el birliği ile belediye personelleri ile birlikte 5 yıllık süreçte övünülecek işlere imza atacaklarını belirterek “Belediyemizde vatandaşlarımıza yönelik  hizmetler her yıl olduğu gibi önümüzdeki 5 yıllık süreçte de iyi yürümeli. Vatandaşa her konuda yardımcı olunmalı ve her vatandaşa eşit davranılmalı.Siz değerli mesai arkadaşlarımızın da gayretleri ile belediye olarak yapacağımız hizmetlerle 2024 yılına kadar ciddi mesafe kat edeceğimize yürekten inanıyorum. İstanbul’un yükselen yıldızı Sancaktepe için “CANLA, BAŞLA” çalışarak ilçemizin her yıl pozitif yönde değişim ve gelişmesine katkı sağlayacağız.

10 yıllık genç bir ilçe olan Sancaktepe’de çok güzel işler yapıldı. Bundan sonrada bu güzel hizmetleri muhakkak arttırarak devam ettireceğiz. Çünkü beklentiler fazla, Sancaktepemizin ölçeği büyüdü. İnsanların beklenti düzeyleri arttı. Önceliğimiz her zaman vatandaşlarımızın memnuniyeti olmalıdır. Vatandaşımızı hiçbir zaman geri çevirmeyin ve onların istek, şikayet ve önerilerini dinleyin.” şeklinde konuşarak tüm belediye personeline teşekkürlerini sundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Döğücü,Personel, Bilgilendirme, Toplantısı’nda, çalışanlarla, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı