Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 17:09 Bu haber 906 kez okundu
 
Barut: Maltepe’de DP Sürprizine Hazır Olun
Demokrat Parti Maltepe İlçe Başkanı ve Maltepe Belediye Başkan Adayı Murat Barut seçim çalışmaları çerçevesinde Giresunlular Derneği’ni ziyaret etti.
- Haberi
Barut:  Maltepe’de DP Sürprizine Hazır Olun

Dernek Başkanı Erdi Akşen ve dernek yöneticileri ile Maltepe sorunları hakkında konuşan Barut, DP’nin Maltepe’de büyük bir sürprize doğru gittiğini söyledi.

Dernek başkanı Erdi Akşen dernek olarak tüm adayları desteklediklerini ifade ederek; “Bizim derneğimizde her görüşten insan var. Biz dernek olarak bizleri ziyarete gelen tüm adayları üyeler adına destekleriz. DP Maltepe adayı Murat Barut’a da çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileriz” dedi.

DP Maltepe Belediye Başkan adayı Murat Barutçu ise DP’nin Maltepe’de 1 Nisan sabahı büyük bir sürpriz yapacağını belirterek; “ DP diyoruz ki Burunlarından kıl aldırmayan adamlara gereken cevabı Maltepe Halkı verecektir. Ben hem muhafazakarım,  hem devrimciyim, hem Türk’ün, hem kürdüm, hem aleviyim hem Sunniyim. Ben Maltepe’yim”  dedi.

DP Maltepe Belediye Başkan adayı Murat Barut ve beraberindekiler Giresunlular Dernek Başkanı erdi Akşen ve yöneticileri ile bir süre sohbet ettikten sonra dernekten ayrıldılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Barut:, , Maltepe’de, DP, Sürprizine, Hazır, Olun,
Yorumlar
Haber Yazılımı