Haber Detayı
20 Ağustos 2019 - Salı 12:15 Bu haber 941 kez okundu
 
Bakan Kasapoğlu’ndan Sancaktepe Belediyesine Ziyaret
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu,Sancaktepe Belediyesini ziyaret ederek Av.Şeyma Döğücü ile bir araya geldi.
BELEDİYELER Haberi
Bakan Kasapoğlu’ndan Sancaktepe Belediyesine Ziyaret

 19 Ağustos Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette Bakan Kasapoğlu,Başkan Döğücü'den çalışmaları hakkında bilgi aldı. İlçede özellikle amatör spor ve gençlere yönelik çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kasapoğlu, Lisanslı sporcu sayısında Türkiye ikincisi Sancaktepe Belediyesinde özellikle Türkiye de bir ilk olma özelliği taşıyan sporcu performans laboratuvarında sporun tabana yayılması ve ilçede bulunan gençlerin vücut yapılarına uygun spor branşlarına yönlendirilmesi hususunda yapılan çalışmaların Türk sporu açısından çok önemli olduğunu belirterek, Bakanlık olarak spor adına yapılacak tüm çalışmalara destek vereceklerini belirtti.

 Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü'de, “Ziyaretlerinden dolayı sayın Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na çok teşekkür ediyorum. İlçemizde yapılan çalışmalar ile ilgili söyledikleri bizleri fazlasıyla memnun etti. Sancaktepe Belediyesi olarak her zaman Türk sporunun yanında olduk ve bundan sonra ki süreçte de olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, Kasapoğlu’ndan, Sancaktepe, Belediyesine, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı