Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 14:29 Bu haber 1145 kez okundu
 
Altayçeşme Mahalle Muhtarı Toker’den örnek davranış
31 Mart Seçimlerinde seçmenlerinin karşısına çıkacak olanların içerisinde muhtarlar da kendi çalışmalarını sürdürüyor. Mevcut muhtarlar için durumun daha zor olduğunu belirten Altayçeşme Mahalle Muhtarı Arzu Toker, mahalle sakinlerinden her adaya eşit mesafede yaklaşmaları ricasında bulunarak örnek davranışta bulunuyor.
YAŞAM Haberi
Altayçeşme Mahalle  Muhtarı Toker’den örnek davranış

31 Mart Seçimlerinde seçmenlerinin karşısına çıkacak olanların içerisinde muhtarlar da kendi çalışmalarını sürdürüyor. Mevcut muhtarlar için durumun daha zor olduğunu belirten Altayçeşme Mahalle Muhtarı Arzu Toker,

“Çünkü biz mahalle sakinlerimizle birlikte mahallemizin her türlü konforu için çalıştık. Şahsım adına söylüyorum, görüştüğüm mahalle sakinime hiçbir zaman o partiye bu partiye o ver demedim. Demem. Çünkü herkesin görüşüne saygım var” dedi.
Toker, özellikle mevcut mahalle muhtarları zaten aileden oluyor ve ne yapıp ne yapmadığı emin olun biliniyor. Bu nedenle benim mahalle sakinlerimden bir tek ricam oluyor. O da hangi parti gelirse gelsin bizim kültürümüze, örfümüze yakışır bir şekilde karşılayıp sorunlarını dile getirmeleri. Adaylar ile tartışmalara girip ötekileştirmeleri gerginliğe neden olur.
Biz mahalle olarak buna dikkat ediyoruz. 1 Nisan günü seçilmiş olanlarla yine yan yana kol kola olacağız. Kırıcı olmaya itici olmaya hiç gerek olmadığını ifade ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altayçeşme, Mahalle, , Muhtarı, Toker’den, örnek, davranış,
Yorumlar
Haber Yazılımı