Haber Detayı
14 Ağustos 2019 - Çarşamba 16:05 Bu haber 865 kez okundu
 
ADD Başkanı Olcay Yılmaz…
Maltepe Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Olcay Yılmaz Maltepe’de birçok başarılı işlere imza atmış bir isim. Yılmaz bu kez küçük bir kız ve minik bir yavru kediyi sevindirdi.
- Haberi
ADD Başkanı Olcay Yılmaz…

Maltepe Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Olcay Yılmaz Maltepe’de birçok başarılı işlere imza atmış bir isim. Yılmaz bu kez küçük bir kız ve minik bir yavru kediyi sevindirdi. Sahiplendirme yaptığı küçük kızın hikayesi de çok hazin. Olcay Yılmaz’ın yavru kediyi sahiplendirdiği küçük kızın kedisine bir süre önce araba çarpmış. Kedisinin ölümünden sonra küçük kız büyük bir üzüntü yaşamış ve kendisine gelememiş. Hatta aile doktor takviyesi bile almayı düşünmüş. Tam bu sırada ADD başkanı birçok konuda gösterdiği duyarlılığı burada da göstererek kendisine bu minik yavruyu hediye etti. Ve bu kedi küçük kızın üzüntüsünü gidermede çok etkili oldu. Şimdi tüm aile ve minik ‘PARS’  çok mutlu.

İki minik  yüreği sevindiren Yılmaz bir süre önce de yapılmasını sağladığı ATA EV’leri ile birçok soruna el atmıştı. Olcay Yılmaz toplumsal duyarlılığı ve  CHP Maltepe Gençlik Kolları Başkanlığı döneminde büyük başarılara imza atmasıyla tanınıyor. Yılmaz en son  Maltepe’ye kazandırdığı ATA EVİ ile de büyük başarılara imza atmıştı.  ATA EVİ ile ilgili   hedeflerinin aydınlık yarınlar olduğunu belirten Yılmaz ,  ATA EV’inde okuma yazma  kursu, kadın ve Çocuk sağlığı, uyuşturucuyla mücadele, öğrencilere etüt  desteği ve hukuk  danışmanlığı hizmetleri verilmesini sağlamıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ADD, Başkanı, Olcay, Yılmaz…, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı