Haber Detayı
01 Ağustos 2019 - Perşembe 10:58 Bu haber 2960 kez okundu
 
“IAB TR MÜHENDİS ADAYLARINA DİJİTALİN KAPILARINI AÇIYOR”
IAB TR tarafından 5 yıldır Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle düzenlenen UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı’nın uzantısı olan UniChallengeTech mühendislik öğrencilerini ve yeni mezunlarını Dijital’e bekliyor.
TEKNOLOJİ Haberi
“IAB TR MÜHENDİS ADAYLARINA DİJİTALİN KAPILARINI AÇIYOR”

5 yıldır Türkiye genelinde toplam bin 365 başvuru alan UniChallenge+ programına katılan 250 katılımcının yarısından fazlası Dijital reklam alanında çalışıyor. UniChallenge+’ın yakaladığı bu başarı, IAB TR’yi sektörün bir başka ihtiyacını ele almaya yönlendirdi. Bir haftalık programda gençler bir yandan dijital dünyayı farklı bir perspektiften tanırken öte yandan proje üretecek ve eğlenceli vakit geçirecek. Derslerin yanı sıra, ekip çalışmasını destekleyen aktivitelere katılıp dijital ünlülerle sohbet etme imkânı bulacaklar. Ayrıca eğitimi başarıyla tamamlayan ekipler IAB TR üyesi firmalarda staj hakkı elde edecek.

 

Katılım kontenjanı 50 ile sınırlı olan programın başvuruları Türkiye genelindeki tüm üniversitelerin Mühendislik bölümlerine açık olacak.

 

9-13 Eylül tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek eğitimin son başvuru tarihi 17 Ağustos. Ayrıntılı bilgi için www.unichallengetech.net

Kaynak: Editör:
Etiketler: “IAB, TR, MÜHENDİS, ADAYLARINA, DİJİTALİN, KAPILARINI, AÇIYOR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı